Filmové kanály HBO sa menia. 21.3. nahradí HBO3 existujúce HBO Comedy

Napísal Ivan P. 1 dňa 16 marec 2016 do kategórie Magazín, Správy

hbo.jpg

Za necelý týždeň končí zábavný a komediálny kanál HBO Comedy. Na frekvenciách tejto stanice bude od budúceho pondelka vysielať program HBO3 s odlišným obsahom. Zmeny čakajú aj zostávajúce programy HBO, najmä HBO2.

Hlavný program HBO bude naďalej divákom prinášať najnovšie hollywoodske tituly a to 4 až 5 filmových premiér týždenne, seriálové novinky súčasne s premiérou v USA, dokumentárne snímky, koncerty, prenosy vyhlásení filmových cien.

Program HBO2 bude cez deň vysielať detské a komediálne relácie a seriály. Večer potom thrillery, drámy, horory a pravidelné premiéry filmových klasík. Súčasťou programovej zmeny je navýšenie vysielacieho času na 22 hodín vo všedné dni a 24 hodín cez víkendy.

Nový kanál HBO3 bude prinášať najlepšie seriály, minisérie a kultové filmy od HBO a ďalších prestížnych tvorcov. Stanica bude vysielať 24 hodín denne 7 dní v týždni. Tretí program HBO sa zároveň stáva miestom pre prezentáciu súčasnej seriálovej tvorby z európskej produkcie HBO ako je Poľsko, Maďarsko, Rumunsko.

HBO pôsobí na českom a slovenskom trhu už viac ako 20 rokov. Všetky stanice vysielajú bez reklám a sú dostupné v HD rozlíšení.

zdroj:parabola.cz

Hodnotenie článku

0.0/5 hodnotení (0 volieb)

Zdieľajte článok

Autor textu

Komentáre (0)

Napísať komentár

Komentujete ako hosť. Môžete sa prihlásiť.


Poskladajte prosím správne obrázok

Facebook Ellano.sk

Facebook Satelitná technika

Twitter Ellano.sk

Please enable the PHP curl extension to use the Twitter widget