freeSAT: AXN pre všetkých do 6. novembra

Napísal Ivan P. 1 dňa 29 september 2017 do kategórie Magazín, Správy

freesat-upc.jpg

Hoci leto je už u konca, zákazníci operátora freeSAT sa už môžu tešiť na jeseň plný seriálových a filmových noviniek. Satelitný operátor ponúkne všetkým zákazníkom s freeSAT light a freeSAT medium HD balíčkom program AXN úplne zadarmo. Ponuka potrvá dlhšie ako mesiac, a to od 2. októbra od 8:00 do 6. novembra 2017.

Vďaka ponuke programu AXN zadarmo sa diváci, ktorí majú freeSAT light a freeSAT medium HD balíček, môžu tešiť na svetovú premiéru nového kriminálneho seriálu Nezvestná. Úvodná epizóda prvej série bude k zhliadnutiu od 16. októbra. Seriál rozpráva o agentke FBI Emily Byrne (Stana Katic), ktorá záhadne zmizne počas pátrania po preslávenom bostonskom vrahovi. Hoci je považovaná za mŕtvu, o šesť rokov neskôr je nájdená v chyži uprostred lesa so stratou pamäte. Jej manžel je tou dobou znovu ženatý a jej syna tak vychováva iná žena, a aby to nebolo málo, ona sama je teraz hlavnou podozrivou v sérii neobjasnených vrážd.

Pre milovníkov krimi potom freeSAT prináša ďalšie novinky - napríklad jedenástu sériu Námornej vyšetrovacej služby. Tento seriálový hit sa bude odohrávať v New Orleans, kde sa zvláštný agenti budú snažiť rozlúštiť ďalšie zapeklité prípady. Tretia séria Námornej vyšetrovacej služby New Orleans bude mať premiéru aj počas obdobia, kedy bude AXN ponúkaný zdarma.

Ak by ste chceli vidieť Rona Weasleyho známeho z príbehov o Harry Potterovi v úplne odlišnej úlohe, nezmeškajte nový komediálny krimi seriál Podfu (c) k. Rupert Grint zažiari v úlohe člena gangu druhoradých kriminálnikov, ktorí sa náhodou pripletú k zločinu tisícročia.

Zákazníci, ktorí majú automaticky ladené prijímače priamo od operátora freeSAT, nájdu program AXN na pozícii 25. Tí, ktorí majú vlastné prijímače, nájdu inštrukcie k naladeniu, rovnako tak ako kompletnú ponuku programov a mnoho ďalších informácií na stránke http://sk.freesattv.tv/.

Program AXN bude v tomto období k dispozícii zdarma pre všetkých zákazníkov, a to aj pre tých, ktorí nemajú predplatený balíček, ktorý by ho obsahoval. Trvalý prístup k programu AXN môžu zákazníci získať po predplatenia balíčka freeSAT plus HD.

zdroj: UPC DTH

Hodnotenie článku

0.0/5 hodnotení (0 volieb)

Zdieľajte článok

Autor textu

Komentáre (0)

Napísať komentár

Komentujete ako hosť. Môžete sa prihlásiť.


Poskladajte prosím správne obrázok

Facebook Ellano.sk

Facebook Satelitná technika

Twitter Ellano.sk

Please enable the PHP curl extension to use the Twitter widget