freeSAT potvrdil rozšírenie ponuky o CNBC

Napísal Ivan P. 1 dňa 09 apríl 2014 do kategórie Magazín, Správy

upc.jpgSpoločnosť UPC DTH S.à rl , ktorá pod značkou freeSAT poskytuje služby satelitnej televízie v Českej republike a na Slovensku , potvrdila , že od 1.4.2014 rozšírila svoju programovú ponuku o kanál CNBC , najvýznamnejšiu televíznu sieť zameranú na ekonomické a finančné spravodajstvo .

Všetkým zákazníkom freeSAT v Českej republike a na Slovensku je k dispozícii v rámci balíka freeSAT light .

CNBC predstavuje uznávanú svetovú jednotku v ekonomickom a vo finančnom spravodajstve . Poskytuje najčerstvejšie informácie z trhov v reálnom čase , bezkonkurenčné pokrytie najnovších udalostí , hĺbkové analýzy a rozhovory s kapitánmi priemyslu a politiky z celého sveta .cnbc.jpg

Svižné a vecné ekonomické spravodajstvo v reláciách ako Squawk Box , Worldwide Exchange a European Closing Bell je nutnosťou pre vrcholových manažérov , finančnú komunitu a každého , kto chce v Európe investovať alebo chrániť svoje aktíva . Večer a cez víkendy kanál vysiela to najlepšie zo športu , z publicisticky , dokumentaristiky a zo zábavy vrátane The Tonight Show s Jimmym Fallon .

" " Teší nás , že môžeme obohatiť ponuku kanálov služby freeSAT v Českej republike i na Slovensku o CNBC . Rozširujeme tým našu pestrú obsahovú skladbu o živé ekonomické a finančné spravodajstvo " , " informoval Jim Helfgott , viceprezident pre marketing a obchod spoločnosti UPC DTH .

Jacqueline Lam , viceprezidentka pre medzinárodnú distribúciu spoločnosti CNBC , uviedla : " " Naša zmluva s UPC DTH umožňuje divákom v strednej a východnej Európe sledovať najnovšie globálne ekonomické správy a analýzy . Získajú tiež prístup k dátam CNBC v reálnom čase . Poskytovatelia si uvedomujú kvalitu nášho vysielania , vďaka čomu sa nám darí v tomto regióne expandovať " . "

CNBC v ponuke nahradí BBC World News . Pre všetky trhy je k dispozícii v anglickom jazyku na pozícii 152 ( vyžaduje satelitný prijímač s podporou HD ) .

zdroj:parabola.cz

Hodnotenie článku

0.0/5 hodnotení (0 volieb)

Zdieľajte článok

Autor textu

Komentáre (0)

Napísať komentár

Komentujete ako hosť. Môžete sa prihlásiť.


Poskladajte prosím správne obrázok

Facebook Ellano.sk

Facebook Satelitná technika

Twitter Ellano.sk

Please enable the PHP curl extension to use the Twitter widget