freeSAT rozširuje ponuku o FilmBox Live

Napísal Ivan P. 1 dňa 28 november 2016 do kategórie Magazín, Správy

upc.jpg

Spoločnosti SPI International / FilmBox Channels Group a UPC DTH rozšírili svoju spoluprácu v Českej republike, na Slovenskua v Maďarsku s cieľom priniesť zákazníkom satelitných platforiem freeSAT a UPC Direct novú aplikáciu, FilmBox Live. Táto nová on-line služba bude súčasťou prémiového balíčka FilmBox Pak, ktorý je k dispozícii na oboch platformách.

Ako súčasť pokračujúceho záväzku zvýšiť hodnotu ponuky pre predplatiteľov freeSAT a UPC Direct bude FilmBox Live zaradený do aktuálneho prémiového balíčka FilmBox Pak. Tento jedinečný produkt umožní predplatiteľom balíčka FilmBox Potom možnosť sledovať živé vysielanie všetkých filmových a tematických programov FilmBox a zároveň si vychutnať bohatú videotéku s neobmedzenou možnosťou sledovať ponuku FilmBox Live na viacerých zariadeniach súčasne.

Okrem hollywoodskych trhákov, ocenených filmov a televíznych seriálov FilmBox Live ponúka aj dokumentárne filmy, prenosy zo športových podujatí, rovnako ako hudobné videá a pohľady do sveta módy. Medzi novými seriálmi vo videotéke FilmBox Live nájdete napríklad šesťdielnu adaptáciu Tolstého diela Vojna a mier z dielne BBC či seriál Wolf Hall, historické dráma popisujúci vzostup Thomasa Cromwella (tiež BBC). FilmBox Live tiež prinesie 13-dielna britskej fantasy dráma Beowulf: Návrat do Shieldlands.

Služba tiež poskytuje prístup k množstvu kanálov, ktoré vysielajú naživo, a to vrátane filmových kanálov FilmBox, ako aj medzinárodných tematických kanálov: FightBox pre milovníkov bojových umení; dokumentárny kanál DocuBox, Fast & Funbox - kanál venovaný extrémnym športom, FashionBox s 24-hodinovým obsahom zo sveta módy či FilmBox Art House, prvý kanál s nezávislou a umeleckou filmovú tvorbou a 360TuneBox pre hudobných fanúšikov.

"" Nárast počtu odberateľov balíčku FilmBox Pak bol vlani viac ako dvojciferný. Sme veľmi radi, že môžeme rozšíriť náš existujúci balíček FilmBox Pak na platformách freeSAT a UPC Direct. Tento komplexný zážitok zo sledovania bude plnohodnotnou prémiovou televíznou zábavou bez reklám, s možnosťou sledovania na viacerých zariadeniach. to umožní odberateľom, aby si rozsiahlu knižnicu špičkovej kvality a jej rôznorodý programový obsah naozaj užili kdekoľvek chcú - to všetko v cene jediného predplatného "," vysvetľuje Berk Uziyel, výkonný riaditeľ spoločnosti SPI International / FilmBox Channels Group.

"" FilmBox Live je teraz jednou z hlavných VoD platforiem v regióne, ktorá okrem filmov na vyžiadanie prináša aj nepretržitý a neobmedzený prístup k niekoľkým naživo vysielajúcim kanálom "," potvrdzuje Berk Uziyel.

"" Sme potešení, že rozširujeme našu ponuku on-line službou FilmBox Live pre zákazníkov freeSAT v Českej republike a na Slovensku a UPC Direct v Maďarsku. Ďalej tým rozšírime naše služby sledovaním na viacerých zariadeniach a poskytneme našim zákazníkom viac filmov i tematického obsahu ", "uviedol Jim Helfgott, viceprezident spoločnosti UPC DTH pre marketing a predaj.

Služba FilmBox Live VoD bude k dispozícii aj pre ostatných zákazníkov freeSAT / UPC DTH, ktorí si vďaka novému predplatnému užijú mesiac bezplatne. Spustenie FilmBox Live v Maďarsku, Českej republike a na Slovenské prebehlo 23. novembra 2016.

http://www.filmboxlive.com/sk

zdroj:parabola.cz

Hodnotenie článku

0.0/5 hodnotení (0 volieb)

Zdieľajte článok

Autor textu

Komentáre (0)

Napísať komentár

Komentujete ako hosť. Môžete sa prihlásiť.


Poskladajte prosím správne obrázok

Facebook Ellano.sk

Facebook Satelitná technika

Twitter Ellano.sk

Please enable the PHP curl extension to use the Twitter widget