freeSAT SK sa rozšíri o JOJ HD a Senzi TV

Napísal Ivan P. 1 dňa 22 december 2015 do kategórie Magazín, Správy

upc.jpg

Slovenska ponuka satelitnej pay-tv platformy freeSAT operátora UPC DTH so začiatkom roka 2016 rozšíri o dva programy skupiny JOJ - hudobnú Senzi TV a hlavný program vo vysokom rozlíšení JOJ HD.
Obe stanice budú súčasťou slovenskej ponuky od 11.1.2016.
JOJ HD vysiela rovnaký obsah ako kanál JOJ v klasickom SD rozlíšení, ktorý je už dostupný zákazníkom freeSATu na Slovensku. JOJ HD bude divákom prinášať programovú ponuku pre celú rodinu - od spravodajstva, ekonomiky a športu až po obľúbené zahraničné seriály, reality show a filmové trháky a vlastnú produkciu.
Senzi TV je štvrtým programom JOJ Group a je zameraný na divákov starších ako 40 rokov. Program je zložený predovšetkým z hudobnej relácií orientovaných na ľudovú hudbu a country a tiež aj zlaté hity a hudobné rebríčky a hudobne ladené talk show.
Kanál JOJ HD bude k dispozícii pre všetkých zákazníkov freeSAT na Slovensku, ktorí majú aktivovaný balík freeSAT medium HD a to na pozícii číslo 110. Stanica Senzi bude v balíčku freeSAT medium HD na pozícii 28.
Operátor platformy pripomína, že v tomto roku priniesol svojim zákazníkom celkom 17 nových staníc a zaviedol 20 HD programov vo vysokom rozlíšení do ponuky freeSAT medium.
Začiatkom roka 2016 nebude o programové novinky freeSATu núdza. Začiatkom roka bude do českej i slovenskej ponuky zaradený filmový kanál Filmbox Extra HD filmovej a distribučnej spoločnosti SPI International. O týždeň neskôr budú do slovenskej ponuky pridané stanice JOJ HD a Senzi TV.
FreeSAT sa vysiela z kapacít satelitov Thor 5, Thor 6 a Thor 7 na pozícii 0,8 ° W. Ponuka je kryptovaná systémom Conax, CryptoWorks, Irdeto a Nagra MA.

zdroj:parabola.cz

Hodnotenie článku

0.0/5 hodnotení (0 volieb)

Zdieľajte článok

Autor textu

Komentáre (0)

Napísať komentár

Komentujete ako hosť. Môžete sa prihlásiť.


Poskladajte prosím správne obrázok

Facebook Ellano.sk

Facebook Satelitná technika

Twitter Ellano.sk

Please enable the PHP curl extension to use the Twitter widget