freeSAT: Voľné vysielanie programov Filmbox

Napísal Ivan P. 1 dňa 08 október 2018 do kategórie Magazín, Správy

freesat-upc.jpg

Devätnásť dní, sedem programov, stovky prvotriednych filmov, seriálov a dokumentov. Všetci zákazníci freeSATu si teraz môžu vychutnať prémiový obsah programov v balíčku FilmBox Pak.


Počas tejto ponuky, ktorá potrvá od 5. do 24. októbra, si na svoje prídu ako filmoví nadšenci, tak milovníci dokumentov alebo fanúšikovia bojových umení.

Templárski rytieri boli najmocnejším a najbohatším poriadkom stredovekého sveta. Pád týchto vojnových mníchov bol rovnako veľkolepý ako dosah ich moci - ako k tomu došlo, sa dozviete v Súmraku templárov, ktorý poodhalí posledné dni tohto legendárneho bratstva. Seriál, ktorý sa nakrúcal aj v Prahe, bude mal premiéru v nedeľu 7. októbra na FilmBox Basic.

Hollywoodske trháky a televízne seriály s obľúbenými hviezdami prinesie do obývacích izieb divákov program FilmBox Premium a FilmBox Premium HD. Fanúšikovia krimi žánru sa môžu tešiť na preapokalyptický dramatický seriál Hard Sun, ktorého dej sa odohráva v súčasnom Londýne. Hlavnými protagonistami sú dvaja detektívi s úplne odlišnými názormi, ktorí sú nútení spolupracovať a zistiť, že vďaka záhadnej kozmickej udalosti dôjde za päť rokov k zničeniu planéty Zem. Všetkých fanúšikov čiernych komédií s nádychom krimi určite poteší na niekoľko Oscarov nominovaný Špinavý trik alebo Divoký Django, ktorý je ďalším úchvatným počinom legendárneho Quentina Tarantina. Nielen tieto filmy, ale aj veľa ďalších určite urobia radosť všetkým zákazníkom freeSATu.

FilmBox Plus prináša akčnú komédiu Utajená operácia, ktorej dej sa odohráva v prostredí vládnych agentov po tom, čo je ich šéf zavraždený. Ďalšou skvelou komédiou je film Ricky Bobby: Najrýchlejší jazdec, ktorý je založený na skutočnom príbehu z prostredia pretekov Formule jedna. Všetkým fanúšikom legendárneho Chucka Norrisa potom iste urobí radosť sci-fi horor Tichá zúrivosť, v ktorom hlavný hrdina musí poraziť šialenca, ktorý sa vďaka vedeckým pokusom stal nezastaviteľným zabijakom. Historická minisérae Beowulf: Návrat do Shieldlandu, ktorá vychádza z anglosaskej epickej básne Beowulf, prenesie divákov priamo do centra politických bojov sprostredkovaných skrz osud mladého hrdinu.

Program FilmBox Extra HD je zameraný na náročných divákov a špecializuje sa na filmy veľkých hollywoodskych štúdií. Prvá epizóda dramatického televízneho seriálu Mladý pápež rozpráva divákom príbeh o tom, ako sa hlavná postava Lenny Belard stane prvým americkým pápežom a prijme meno Pius XIII. Strhujúcim filmom s hviezdnym obsadením je tiež Prvá pieseň. Hlavnou hrdinkou príbehu je žena, ktorá sa zamiluje do obľúbeného hudobníka svojho vážne chorého brata.

FilmBox Family prináša divákom celkom nové dobrodružstvá legendárneho kúzelníka Merlina v časoch, keď bol ešte mladíkom v službách mladého princa Artura u kamelotského kráľovského dvora. Ďalším snímkom ​​je rodinný film Jurský masaker, ktorý rozpráva o skupine výskumníkov a zoológov, ktorá sa vydáva po stopách legendárnej africkej príšery Mokele mbembe. Nielen tieto, ale aj veľa ďalších filmov môžete sledovať na programe FilmBox Family.

Všetci zákazníci sa počas tejto unikátnej ponuky môžu tešiť aj na dvojdielny film o najväčšom francúzskom gangsterovi všetkých čias Jacquesovi Mesrine s Vincentom Casselom v hlavnej úlohe. Film je rozdelený na dve časti s názvami Verejný nepriateľ č. 1 a Verejný nepriateľ č. 1: Epilóg. Krásnym a vizuálne očarujúcim milostným snímkom ​​zasadeným do šesťdesiatych rokov minulého storočia je Across the Universe. Hlavná príbehová linka sa venuje láske medzi americkou dievčaťom z vyšších vrstiev a chudobným liverpoolským umelcom odohrávajúce sa v búrlivom období protivojnových protestov počas vojny vo Vietname.

Po ukončení tejto ponuky môžu zákazníci ďalej sledovať programy FilmBox Premium HD, FilmBox Extra HD, FilmBox Plus, FightBox, FilmBox Basic, FilmBox Family a Docubox, po predplatení balíčka FilmBox Pak.

zdroj: UPC

Hodnotenie článku

0.0/5 hodnotení (0 volieb)

Zdieľajte článok

Autor textu

Komentáre (0)

Napísať komentár

Komentujete ako hosť. Môžete sa prihlásiť.


Poskladajte prosím správne obrázok

Facebook Ellano.sk

Facebook Satelitná technika

Twitter Ellano.sk

Please enable the PHP curl extension to use the Twitter widget