freeSAT zablokuje na Slovensku počas LOH program ČT2

Napísal Ivan P. 1 dňa 03 august 2016 do kategórie Magazín, Správy

upc.jpg

Olympijský program, ktorý vedľa ČT Sport bude ponúkať aj program ČT2, nebudú môcť sledovať diváci freeSAT na Slovensku. Operátor platformy im druhý program Českej televízie (ČT) zablokuje. Dôvodom sú vysielacie práva na LOH.

ČT drží vysielacie práva na LOH z Rio de Janeiro len pre územie Českej republiky. Spoločnosť UPC DTH, ktorá platformu freeSAT prevádzkuje, preto nemôže program ČT2 ​​s olympijským vysielaním poskytovať.

"" Pretože ČT 2 nemá práva na vysielanie Olympijských hier mimo českej republiky, musíme tento program dočasne zablokovať aj pre slovenské karty "," uviedlo na otázku webu parabola.cz tlačové oddelenie luxemburského operátora UPC DTH.

Program ČT2 ​​bude zo slovenských ponuky freeSATu vyradený len dočasne. Po skončení LOH bude vysielanie ČT2 opäť dostupné aj pre divákov na Slovensku. "" K obnoveniu služieb dôjde 22. augusta "," dodalo tlačové oddelenie.

Práva na letné olympijské hry 2016 na Slovensku drží verejnoprávny vysielateľ RTVS (Rozhlas a televízia Slovenska), ktorý bude priame prenosy a záznamy vysielať na svojich televíznych okruhoch Jednotka a Dvojka.

zdroj:parabola.cz

Hodnotenie článku

0.0/5 hodnotení (0 volieb)

Zdieľajte článok

Autor textu

Komentáre (0)

Napísať komentár

Komentujete ako hosť. Môžete sa prihlásiť.


Poskladajte prosím správne obrázok

Facebook Ellano.sk

Facebook Satelitná technika

Twitter Ellano.sk

Please enable the PHP curl extension to use the Twitter widget