Futbalová Seria A exkluzívne na kanáloch Digi Sport

Napísal Ivan P. 1 dňa 09 júl 2018 do kategórie Magazín, Správy

sa.jpg

Priame prenosy z najvyššej talianskej futbalovej ligy Serie A budú nasledujúce tri sezóny k videniu na programoch Digi Sport. Talianska liga vo vysielaní doplní nemeckú Bundesligu, Premier League a druhú najvyššiu anglickú súťaž Sky Bet Chanpionship.

Diváci kanálov Digi Sport v Česku na satelitnej platforme Nová Digi TV CZ a internetovej DIGI2GO a na Slovensku v sieťach Magio TV, Magio Sat a Nová Digi TV SK môžu každý víkend sledovať desiatky hodín priamych prenosov, magazínov a zápasových štúdií so zaujímavými hosťami.

Ďalšiu významnu novinku pritom DIGI TV oznámi už budúci týždeň -  v stredu 11.7.2018 o 13.00 hod.

"DIGI TV je futbalovou televíziou a naše interné prieskumy ukazujú, že naši zákazníci majú o futbalový obsah záujem. Som preto rád, že môžem oznámiť, že k Bundeslige, ktorú sme získali tento rok na jar a budeme ju vysielať až do roku 2021, pribudla na rovnakú dobu taktiež atraktívna talianska Séria A. V Taliansku pôsobí množstvo českých futbalistov, napríklad Patrik Schick, Jakub Jankto , Ladislav Krejčí či Antonín Barák. Vďaka DIGI TV tak budú môcť fanúšikovia v Česku každý víkend sledovať, ako sa darí im aj ďalším hviezdam Séria A, "hovorí Vladimír Rusnák, výkonný riaditeľ spoločnosti DIGI CZ.

Talianskej Sérii A vládne Juventus Turín, ktorý na jar oslávil zisk už siedmeho Scudetto v rade a s celkom 33. titulom potvrdil povesť najúspešnejšieho celku talianskej ligy. Na pozícii viceprezidenta klubu pôsobí Pavel Nedvěd, niekdajšia hviezda klubu a jeden z najslávnejších českých futbalistov. V podobnú hviezdu môže vyrásť talentovaný útočník Patrik Schick, za ktorého prestup pred rokom zaplatil AS Rím miliardu korún. Práve AS Rím by mal patriť spolu s Neapolom, Interom Miláno a AC Miláno či Laziom Rím medzi najvážnejšich vyzývateľov Juventusu Turín.

zdroj:parabola.cz

Hodnotenie článku

0.0/5 hodnotení (0 volieb)

Zdieľajte článok

Autor textu

Komentáre (0)

Napísať komentár

Komentujete ako hosť. Môžete sa prihlásiť.


Poskladajte prosím správne obrázok

Facebook Ellano.sk

Facebook Satelitná technika

Twitter Ellano.sk

Please enable the PHP curl extension to use the Twitter widget