HBO na jeden víkend zdarma

Napísal Torben N. 1 dňa 29 september 2011 do kategórie Magazín, Správy

cez satelit aj kábel

Pri príležitosti premiéry nového seriálu Terapia, z produkcie HBO, ponúka tento prémiový kanál v spolupráci s niekoľkými káblovými a satelitnými operátormi akciu HBO zdarma na víkend.

V nedeľu 9. 10. o 20:00 hod. prebehne dlho očakávaná premiéra najnovšieho seriálu z originálnej produkcie HBO - TERAPIE s charizmatickým Karlom Rodenom v hlavnej úlohe.  HBO vás chce nechať Terapiu zažiť na vlastnej koži, preto púšťa svoj prémiový kanál HBO, kde bude seriál vysielaný, všetkým zákazníkom vybraných operátorov na celý víkend zdarma.

terapie-banner

Od piatku 7. 10. 6:00 hod. do pondelka 10. 10. 6:00 hod. budete môcť okrem premiéry a dokumentu z natáčania sledovať ďalšie filmové lahôdky ako napr. Milionár z chatrče, Občanský průkaz, Nine, Bruno, komediálnu show Na Stojáka či populárne seriály  Pravá krv a Impérium - Mafia v Atlantic City II.

Ako už samotný názov napovedá, dej 45-dielnej drámy sa odohráva v pracovni psychológa Marka Pošty stvárneného Karlom Rodenom. Príbehy jeho pacientov nechajú divákov nahliadnúť do najskrytejších zákutí ľudskej duše. Seriál je výnimočný svojou psychologickou hĺbkou, prepracovanosťou postáv i neobvyklým dejom, koncentrovaným do uzavretého priestoru. Réžie sa ujal Petr Zelenka a v ďalších úlohách sa predstaví Aňa Gaislerová, Jiří Štepnička či Tomáš Matonoha. Premiérové diely budú vysielané od pondelka do piatku o 20.00 hod.

HBO teda v tento víkend môžu bezplatne prijímať zákazníci nasledovných operátorov:

Káblová televízia - UPC Česká a Slovenská republika, Telefónica Czech Republic, Orange Slovensko, Self servis, Corasat, Kabelová televize Kopřivnice, Noel, SAT-AN CableNet & Multimedia, Grape SC, Magnalink a Satro.

Satelitná televízia - CS Link, Skylink, freeSAT by UPC Direct.

Hodnotenie článku

0.0/5 hodnotení (0 volieb)

Zdieľajte článok

Autor textu

Torben N.

Chcete písať pre náš portál honorované články? Kontaktujte nás na email.

Komentáre (0)

Napísať komentár

Komentujete ako hosť. Môžete sa prihlásiť.


Poskladajte prosím správne obrázok

Facebook Ellano.sk

Facebook Satelitná technika

Twitter Ellano.sk

Please enable the PHP curl extension to use the Twitter widget