HBO potvrdilo free preview na niektorých platformách

Napísal Ivan P. 1 dňa 21 október 2013 do kategórie Magazín, Správy

 

      

 

                                                                                                                                                        

 

HBO Česká republika potvrdila, že budúci predĺžený víkend bude kanál HBO a HBO HD dostupný u niektorých

index.jpg

operátorov v rámci promo akcie úplne zadarmo. Diváci sa môžu tešiť na úvodných päť epizód druhej rady tridsaťpäťdielného seriálu TERAPIE II.

 

Tzv. free preview novej rady úspešného formátu HBO bude od soboty 26. októbra do pondelka 28.10.2013 úplne zadarmo. V pondelok, 28. októbra o 20.00 hod budú uvedené epizóda štvrtá a piata. Filmový kanál HBO naladí počas predĺženého októbrového víkendu aj diváci, ktorí ho nemajú predplatený.

 

132.jpg

 

 

" " Bezplatné predpremiéry úvodných častí TERAPIE II a celý víkendový program na HBO môžu diváci sledovať prostredníctvom vybraných operátorov ( napr. UPC , Skylink , Telefonica O2 , Orange a rada ďalších ) v Čechách aj na Slovensku . Seriál TERAPIE II , na ktorom pracoval obmenený autorský tím , vstúpi do pravidelného vysielania v pondelok 4. novembra o 20.00 hod Na filmovom kanáli HBO bude uvádzaný v priebehu nasledujúcich siedmich týždňov , každý všedný deň vždy od 20.00 hodín " , " uviedla Pavla Brožková z HBO .

tri_dni_zadarmo.pngparametre_pre_naladenie.png

O čom bude nová rada Terapie ? " " Hrdina seriálu TERAPIE II - psychológ Marek Pošta ( Karel Roden ) - sa v novej rade stretáva s právničkou Táňou ( Tereza Brodská ) , manželmi Neumannovými ( Kateřina Winterová a David Švehlík ) a ich synom ( Zdeněk Bařinka ) alebo študentkou Violou ( Tereza Voříšková ) . Pravidelná sedenia absolvuje aj s podnikateľom Charvátem ( Jiří Ornest ) a so svojou kolegyňou Ditou ( Kamila Magálová ) , ktoré v nových príbehoch hovorí rodnou slovenčinou " , " opísala Pavla Brožková .

 

Zdroj:Parabola.cz

 

Hodnotenie článku

0.0/5 hodnotení (0 volieb)

Zdieľajte článok

Autor textu

Komentáre (0)

Napísať komentár

Komentujete ako hosť. Môžete sa prihlásiť.


Poskladajte prosím správne obrázok

Facebook Ellano.sk

Facebook Satelitná technika

Twitter Ellano.sk

Please enable the PHP curl extension to use the Twitter widget