Leo TV odložila prechod na celodenné vysielanie

Napísal Ivan P. 1 dňa 07 január 2019 do kategórie Magazín, Správy

leotv.png

Česká erotická stanica Leo TV zatiaľ neprejde na nonstop prevádzku. Leo TV mala od 27. januára 2019 o 12:00 hod prejsť na celodenné vysielanie a zatiaľ bude vysielať tak ako doteraz - v nočných hodinách od 22. do šiestej hodiny rannej.

Prechod Leo TV na celodenné vysielanie bol odložený z obchodných dôvodov. Nový termín rozšírenia vysielania Leo TV na 24 hodín denne bude včas oznámený.

Na nonstop vysielanie stanice Leo TV sa musí technicky prichystať aj operátori platených televíznych služieb.

Česko-slovenská platforma Skylink, ktorá poskytuje stanicu Leo TV od svojho spustenia, zatiaľ nemá v úmysle vysielať Leo TV po celý deň a noc.

"Na 24-hodinové vysielanie Leo TV zatiaľ neprejdeme. Tento program je súčasťou základných programových balíčkov, kam nemôžeme zaradiť program pre dospelých s 24-hodinovým vysielaním," vysvetlil webu parabola.cz Jaromír Glisník, člen predstavenstva spoločnosti M7 Group, ktorá platformu Skylink prevádzkuje.

"Navyše doteraz Leo TV zdieľa kapacitu s Minimax, takže by rozšírenie na 24-hodinovú verziu vyžadovalo dodatočnú kapacitu. Programov pre dospelých s 24-hodinovým vysielaním máme dostatok," dodáva.

zdroj:parabola.cz

Hodnotenie článku

0.0/5 hodnotení (0 volieb)

Zdieľajte článok

Autor textu

Komentáre (0)

Napísať komentár

Komentujete ako hosť. Môžete sa prihlásiť.


Poskladajte prosím správne obrázok

Facebook Ellano.sk

Facebook Satelitná technika

Twitter Ellano.sk

Please enable the PHP curl extension to use the Twitter widget