Liga majstrov budúce dve sezóny na programe Mediaset

Napísal Ivan P. 1 dňa 08 júl 2019 do kategórie Magazín, Správy

Futbalová Liga majstrov UEFA bude najbližšie dve sezóny dostupná v Taliansku na bezplatnej stanici. Talianska mediálna skupina Mediaset získala práva na výber stredajšieho zápasu z LM.

Diváci stanice Canale 5 sa tak môžu tešiť na vybraný atraktívny zápas z populárnej futbalovej súťaže. Vysielanie Ligy majstrov potvrdil Pier Silvio Berlusconi v Santa Margherita Ligure počas prezentácie programovej schémy skupiny Mediaset pre televíznu sezónu 2019/2020.

"Máme Ligu na najbližšie dva roky. Mediaset si sama bude môcť vybrať stredajší zápas s talianskym tímom. Čo sa týka rokovaní so Sky, nebolo jednoduché a pomerne komplikované. A tiež finančne náročné, pretože sme niekoľkokrát zvyšovali cenu až na konečných necelých 50 miliónov eur za rok, čo je ale o niečo nižšia cena než sa pôvodne pôvodne predpokladalo, "uviedol k LM Berlusconi.

Je to dobrá správa pre satelitných divákov - vďaka voľnému vysielania stanice Canale 5 v režime MultiStream na pozicii 5 ° W môžu futbalové prenosy sledovať aj diváci v strednej Európe a to aj v HD rozlíšení.

Na otázku novinárov, či sa diváci dočkajú teda aj zápasov v UHD ako u Rai, Berlusconi odpovedal: "Pracujeme na ultra HD vysielaní, ale rokovania sú pomerne náročné a zdĺhavé. Čo ale môžem už teraz povedať je, že sa nebude jednať o 24 hodinový kanál, ale iba sporadický ktorý zapneme len príležitostne. 24 hodinové vysielanie v UHD nie je na stole a je to otázka skôr najbližších niekoľkých rokov. Takže sa na mňa obráťte s touto otázkou tak za 2 možno 3 roky ".

zdroj.parabola.cz

Hodnotenie článku

0.0/5 hodnotení (0 volieb)

Zdieľajte článok

Autor textu

Komentáre (0)

Napísať komentár

Komentujete ako hosť. Môžete sa prihlásiť.


Poskladajte prosím správne obrázok

Facebook Ellano.sk

Facebook Satelitná technika

Twitter Ellano.sk

Please enable the PHP curl extension to use the Twitter widget