Mňau TV vstupuje do Skylinku a odchádza z DVB-T

Napísal Ivan P. 1 dňa 01 marec 2017 do kategórie Magazín, Správy

Ďalší program opúšťa českú digitálnu pozemnú platformu (DVB-T). Prevádzkovateľ stanice Mňau TV sa rozhodol ukončiť distribúciu v multiplexe 4 a presunúť svoj kanál na satelit Astra 3B do ponuky česko-slovenskej siete Skylink.

Spoločnosť S & P Broadcasting ku dňu 28.2.2017 ukončuje distribúciu ich tematického kanálu Mňau TV v celoplošnom DVB-T multiplexu 4 u operátora Digital Broadcasting.

Dňa 1.3.2017 okolo poludnia bude stanica Mňau TV zaradená do ponuky satelitnej televízie Skylink v Českej republike a na Slovensku. Rovnako ako jej sesterský kanál Mňam TV sa stane súčasťou základného balíčka DIGITAL.

Plánované technické parametre - Mňau TV:

mnau-tv.gif

satelit: Astra 3B (23,5 ° E)
frekvencia: 12,090 GHz
polarizácia: vertikálna
SR: 29900 ksymb / s
FEC: 2/3
norma: DVB-S2
modulácia: 8PSK
pilot: OFF

Hlavnou náplňou televízneho vysielania Mňau TV sú predovšetkým zábavné a roztomilé videá zachytávajúce zvieratká v najrôznejších situáciách. Na jar sa diváci môžu tešiť na nový program "Správy zo sveta zvierat", ktorý pripravuje spoločnosť S & P Broadcasting.

Ďalšou dôležitou novinkou je rozšírenie distribúcie kanála Mňam TV na Slovensku, ktorý sa stane súčasťou ponuky Orange SK. Mňau TV je k naladeniu aj v ponuke káblovej siete UPC v Česku aj na Slovensku.

zdroj:parabola.cz

 

Hodnotenie článku

0.0/5 hodnotení (0 volieb)

Zdieľajte článok

Autor textu

Komentáre (0)

Napísať komentár

Komentujete ako hosť. Môžete sa prihlásiť.


Poskladajte prosím správne obrázok

Facebook Ellano.sk

Facebook Satelitná technika

Twitter Ellano.sk

Please enable the PHP curl extension to use the Twitter widget