Na Vianoce kanály zdarma

Napísal Matúš H. 1 dňa 16 december 2011 do kategórie Správy

Operátori Swan, Satro, UPC, Orange ale aj Telekom sa rozhodli sprístupniť vybrané kanály počas niekoľkých dní až týždňov pre svojich zákazníkov úplne zdarma. Poskytovateľ Swan už sprístupnil svoj HD balík, ktorý obsahuje 8 kanálov, pre všetkých zákazníkov zdarma už od začiatku decembra. Balík obsahuje kanály Eurosport HD, Discovery HD Showcase, History HD, Arte HD, Fashion TV HD, National Geographic Channel HD, Markíza HD a ČT HD. Dostupné budú, okrem posledných dvoch, do 31. decembra 2011.

Svoje stanice odomkne aj Orange. Všetci jeho zákazníci získajú zadarmo prístup ku kanálom Kino CS, Doku CS, Muzika CS a Filmbox. Akcia platí od nedele 18. decembra do polovice januára 2012.

UPC ponúka zadarmo Filmbox, Filmbox Plus, Filmbox Family a Filmbox HD - a to na štyri a štvrť dňa. Programy budú odomknuté medzi 23. decembrom a skorými rannými hodinami v utorok 27. decembra.

Stanice na Magiu odomkne aj Telekom - v prípade satelitnej služby Magio Sat. Dostupné budú od Štedrého dňa (presne od polnoci) do 26. decembra do polnoci. Pôjde o celý rad staníc: Animal Planet, ATV, AXN, AXN Crime, AXN SciFi, Blue Hustler, Cartoon Network / TCM, CNN International, Cool, Deko TV, Discovery Channel, Discovery Science, Discovery World, Disney Channel, DoQ, Duna TV, m1, m2, Eurosport, Eurosport HD, Eurosport2, Fishing and Hunting, Hír TV, History, History HD, JimJam, Life Network, Nat Geo HD, Nickelodeon, Paprika TV, RTL Klub, Story4, Travel Channel, TV2, Universal Channel, VH1 Europe, Viasat Explorer a Viasat History. Reštart set-top boxu by nemal byť potrebný. V prípade optického a metalického Magia firma podobnú akciu zatiaľ neplánuje, spresnil hovorca Andrej Gargulák.

Posledným, ktorý sa rozhodol odblokovať vybrané stanice, je Satro. Firma daruje na Vianoce svojich zákazníkov od soboty 24. decembra 2011 do pondelka 26. decembra 2011 a to sprístupnením všetkých kanálov v ponuke, okrem kanálov HBO a Cinemax. Ponuka platí pre všetkých zákazníkov služby Satro Digital.

Skylink zase sprístupňuje nový filmový kanál zameraný na európsku produkciu Film Europe za menší poplatok. Pri poslaní SMS za 40 centov ho odblokuje na 10 dní.

Zdroj: zive.sk

Hodnotenie článku

0.0/5 hodnotení (0 volieb)

Zdieľajte článok

Autor textu

Komentáre (0)

Napísať komentár

Komentujete ako hosť. Môžete sa prihlásiť.


Poskladajte prosím správne obrázok

Facebook Ellano.sk

Facebook Satelitná technika

Twitter Ellano.sk

Please enable the PHP curl extension to use the Twitter widget