Najvyššia mužská basketbalová liga na RTVS. Prvý zápas už v stredu

Napísal Ivan 1 dňa 27 november 2018 do kategórie Správy, Magazín

rtvs.gif

Po hokejovej a futbalovej lige sa môžu diváci slovenskej verejnoprávnej RTVS (Rozhlas a televízia Slovenska) tešiť aj na zápasy slovenských basketbalistov. V tomto roku odvysiela RTVS ešte dva zápasy slovenskej mužskej basketbalovej súťaže.

Priame prenosy budú pokračovať aj v roku 2019.

Už túto stredu 28.11.2018 o 17:55 hod prinesie Dvojka súbor Komárna a bratislavského Interu. Tohtoročný sériu uzavrie 12.12.2018 priamy prenos duelu Prievidze a Svitu.

Vedľa zápasov najlepších basketbalistov slovenskej ligy sa môžu diváci tešiť aj na basketbalového experta. Bude im Radoslav Rančík, osemnásobný slovenský basketbalista roka, ktorý minulý mesiac ukončil dlhoročnú hráčsku kariéru.

"Najvyššia liga basketbalistov nás veľmi zaujíma pre kvalitu, atraktivitu a výbornú atmosféru na štadiónoch. Pracujeme aj na zaradení prenosov z ďalších domácich líg, aby tak vznikol kompaktný televízny produkt. Fanúšikovia palubovkových športov si tak budú môcť pravidelne nájsť svoje obľúbené súťaže na obrazovkách RTVS, "prezradil riaditeľ Sekcie športu RTVS Matej Hajko.

zdroj: RTVS

Hodnotenie článku

5.0/5 rating 1 vote

Zdieľajte článok

Autor textu

Napísať komentár

Komentujete ako hosť. Môžete sa prihlásiť.

Nemáte ešte účet ? Zaregistrujte sa!

Prihláste sa do svojho účtu