Pantelio sa predstaví odbornej verejnosti

Napísal Ivan P. 1 dňa 22 august 2017 do kategórie Magazín, Správy

pantelio.jpg

Spoločnosť Pantelio chystá pre odbornú verejnosť konferenciu KKTS a prezentáciu systému "White Label" - Ako sa stať satelitným operátorom. Tento systém umožní firmám stať sa takzvaným virtuálnym operátorom a predávať balíky programov satelitnej televízie.

KKTS sa bude konať v Plzni 14. septembra 2017 o 17:55. Prezentáciu Pantelio v Plzni predstaví Slavomír Turčáni. Podrobnosti o projekte nájdete na stránkach pantelio.info a pantelio.tv.

Satelitná platforma Pantelio je distribuovaná z Belintersatu 1, nového bieloruského telekomunikačného satelitu na 51,5 ° E. Družica pokrýva v európskom zväzku Ku pásma veľkú časť Európy, vrátane územia Českej republiky a Slovenska, kde pre príjem postačí parabola s priemerom 60 cm.

Pantelio väčšinu svojich programov kóduje kryptovacím systémom Panaccess. Voľne sa vysiela len infokanál Pantelia, ďalej slovenské regionálne stanice (všetko v SD) a takisto je tu voľne dostupný jediný Ultra HD kanál vo slovenčine - športová stanica 213 4K.

Kódované programy budú môcť sledovať české a slovenské domácnosti prostredníctvom virtuálnych operátorov.

V súčasnosti spoločnosť Pantelio využíva tri 54 MHz transpondéry  , ktoré generujú celkovú kapacitu viac ako 333 Mbit / s.

zdroj:parabola.cz

Hodnotenie článku

0.0/5 hodnotení (0 volieb)

Zdieľajte článok

Autor textu

Komentáre (0)

Napísať komentár

Komentujete ako hosť. Môžete sa prihlásiť.


Poskladajte prosím správne obrázok

Facebook Ellano.sk

Facebook Satelitná technika

Twitter Ellano.sk

Please enable the PHP curl extension to use the Twitter widget