Plustelka sa rozširuje o kanál Sport2

1 dňa 01 máj 2015 do kategórie Magazín, Správy

plustelka.pngMesiac máj prináša divákom Plustelky extra dávku športu dostupnú cez bežnú anténu. Na Sport2 v Plustelke odštartujú najrýchlejšie preteky sveta Formula 1 už Veľkou cenou Španielska.

Od dnes 1. mája 2015 rozšíri programovú ponuku Plustelky špičkový športový kanál Sport2, ktorý prináša preteky Formuly 1 v priamych prenosoch a so skvelým komentátorským tímom Štefanom Eisele, Tomášom Richtrom, Janom Charouzom a Štefanom Rosinom. Okrem motoristického športu ponúka Sport2 aj španielsku futbalovú La Ligu vrátane legendárneho El Clásico, NFL, kvalifikačné zápasy Španielska a Nemecka na futbalové majstrovstvá sveta, a ďalšie exkluzívne športové zážitky. Sport2 bude dostupná pre zákazníkov Plustelka štandard automaticky a bez zmeny mesačného poplatku.

Prvých 11 májových dní bude lákať zákazníkov Plustelky aj ochutnávka kompletnej programovej ponuky, ktorú tvoria tie najlepšie športové kanály Eurosport, Eurosport 2, Sport 2, dych vyrážajúce dokumenty s Viasatom Explore, Nature a History, filmové premiéry s Film+, obľúbené rozprávky na Nickelodeone a hudba po celý deň na hudobnej stanici VH1. Zákazníkom Plustelky prijímajúcich iba základnú ponuku bude rozšírená ponuka programov automaticky sprístupnená.

Ďalší májový bonus ocenia nadšenci vysokokvalitného obrazu a zvuku. Už 1. mája začína najvýznamnejšia hokejová udalosť MS v hokeji a pre divákov Vodvbt.pngľnej telky prinesie RTVS vo vysokom rozlíšení na Jednotke HD všetky dôležité zápasy v priamom prenose úplne zadarmo a bez akýchkoľvek poplatkov.

Skvelou správou pre divákov terestriálneho vysielania je fakt, že táto športová nádielka je dostupná pre viac ako 85% slovenských domácností. Jednoducho cez anténu a váš moderný televízor s podporou MPEG-4 a CI+ slotom pre bezkartové moduly Plustelka.

zdroj:plustelka

Hodnotenie článku

0.0/5 hodnotení (0 volieb)

Zdieľajte článok

Komentáre (0)

Napísať komentár

Komentujete ako hosť. Môžete sa prihlásiť.


Poskladajte prosím správne obrázok

Facebook Ellano.sk

Facebook Satelitná technika

Twitter Ellano.sk

Please enable the PHP curl extension to use the Twitter widget