Power TV už vysiela, oficiálne od dnes

Napísal Ivan P. 1 dňa 20 november 2013 do kategórie Magazín, Správy

Nový poľský televízny kanál Power TV si vybral ako technologického partnera TVN, ktorý zaistí satelitné služby pre Power TV a enkódovánie signálu do MPEG-4. Power TV bude hudobno-zábavný kanál, ktorý začne pravidelné vysielanie 20.11.2013.

128.jpgOd začiatku bude program súčasťou ponuky nc +. Stanica v SD kvalite bude šírená bezplatne a nekódovane. Program tak budú môcť sledovať všetci záujemcovia, ktorí sledujú programovú ponuku z pozície 13 ° E.

HD verzia programu bude v optických sieťach (Emitel, Plix, Evio, Korbank). Káblové siete v celom Poľsku budú vysielať signál v SD aj HD kvalite. Prevádzkovateľ podpísal okolo 50 zmlúv s operátormi platenej televízie.

Power TV je najnovší projekt firmy Michał Winnicki Entertainment. Stanica bude vysielať najpopulárnejšie videoklipy, najväčšie hviezdy a tiež relácie vlastnej tvorby. Power TV ponúkne poľskú hudbu, svetové hity z 80. a 90. rokov a života hviezd. V ponuke stanice budú tiež relácie o extrémnych športoch, trávenie voľného času a novinkách zo sveta hier a technológií.

technické parametre:

* Eutelsat Hot Bird 13C (13 ° E), freq 11,508 GHz, pol V, SR 27500, FEC 3/4, DVB-S2/8PSK, FTA

Zdroj: satkurier.pl

 

Hodnotenie článku

0.0/5 hodnotení (0 volieb)

Zdieľajte článok

Autor textu

Komentáre (0)

Napísať komentár

Komentujete ako hosť. Môžete sa prihlásiť.


Poskladajte prosím správne obrázok

Facebook Ellano.sk

Facebook Satelitná technika

Twitter Ellano.sk

Please enable the PHP curl extension to use the Twitter widget