Prima Comedy Central je na všetkých hlavných TV platformách

Napísal Ivan P. 1 dňa 21 december 2015 do kategórie Magazín, Správy

prima-comedy-central_1.gif

Po jednom týždni od svojho uvedenia na český trh je nový televízny kanál Prima Comedy Central k dispozícii na všetkých hlavných platformách poskytovateľov TV služieb po celej Českej republike aj na Slovensku. Program je možné prijímať cez pozemné digitálne vysielanie (iba v Čechách), káblovú televíziu, IPTV aj satelit.

Prima Comedy Central vysiela cez deň situačné a kultové komédie, v neskorých večerných hodinách potom trháky ako napríklad Griffinovi, South Park, Taká moderná rodinka, Americký otec či Svet podľa Jima. Do vysielania je zaradená aj satirická bábková komédia Stretli sa na sídláku, ktorú nadabovali Tomáš Měcháček a Tomáš Jeřábek.

Diváci môžu teraz naladiť kanál Prima Comedy Central v rámci digitálneho televízneho vysielania cez pozemné vysielače na multiplexu 4 (iba v Čechách) spoločnosti Digital Broadcasting. Viacom sa tiež dohodol na spolupráci so spoločnosťou Skylink, ktorá Prima Comedy Central zahrnie do svojej najrozšírenejšie ponuky. Kanál tak bude k dispozícii v približne dvoch miliónoch domácností. Ďalšími distribútormi sú UPC a O2 TV. V súčasnej chvíli Prima Comedy Central pokrýva 70% domácností.

Kde a ako naladiť Prima Comedy Central:

O2 - IPTV
Stanica je umiestnená na 149. pozícii v EPG.

UPC
Prima Comedy Central je hneď od svojho spustenia 14. decembra súčasťou všetkých televíznych taríf UPC, teda Klasik, Komfort aj najvyššieho Komplet, a tiež ponuky Digi Mini. Prima Comedy Central nahradí v ponuke UPC kanál Comedy Central Extra.

Skylink:
Od piatkového večera je Prima Comedy Central tiež v ponuke najväčšej satelitnej platformy Skylink na družici Astra na pozícii 23,5 ° E. Pre sledovanie programu je nutné vykonať nové vyhľadávanie sa zadaním aktuálnych technických parametrov:

• Astra 3B (23,5 ° E), freq. 11,895 GHz, pol. V, SR 27500, FEC 5/6, DVB-S / QPSK

Pre sledovanie programu je nutný prijímač s podporou MPEG-4, ideálne s certifikátom Skylink READY.

zdroj:parabola.cz

Hodnotenie článku

0.0/5 hodnotení (0 volieb)

Zdieľajte článok

Autor textu

Komentáre (0)

Napísať komentár

Komentujete ako hosť. Môžete sa prihlásiť.


Poskladajte prosím správne obrázok

Facebook Ellano.sk

Facebook Satelitná technika

Twitter Ellano.sk

Please enable the PHP curl extension to use the Twitter widget