Programy ProSieben a Sat.1 pokračujú v SD na 19,2E

Napísal Ivan P. 1 dňa 16 november 2017 do kategórie Magazín, Správy

Nemeckí diváci budú mať aj naďalej prístup k všetkým nekódovaným programom ProSiebenSat.1 v SD rozlíšení z hlavného európskeho satelitného systému Astra na pozícii 19,2 ° E. Nemecká mediálna skupina ProSiebenSat.1 obnovila distribučnú zmluvu so satelitným operátorom SES (Astra).

V rámci mnohoročnej dohody poskytne SES (Astra) kapacitu pre nekódované vysielanie programov ProSieben, Sat.1, kábel eins, sixx, Sat.1 Gold, ProSieben MAXX a kábel eins Doku a tiež pre regionálne programy Sat.1 v Bavorsku a Severnom Porýní - Vestfálsku.

Zmluva tiež zahŕňa ďalšie technické služby od dcérskej spoločnosti SES MX1, globálneho poskytovateľa mediálnych služieb.

sat.jpg

"" V Nemecku 46 percent televíznych divákov prijíma naše programy cez satelit a stále viac v HD kvalite cez platformu HD +. Vďaka tejto novej dohode zabezpečíme, že naše bezplatné televízne stanice si zachovajú vysoký dosah cez satelit "," uviedla Nicole Agudo Bergel, hlavné riaditeľka distribúcie a výkonná viceprezidentka Digital Publishing ProSiebenSat.1 Media SE.

zdroj:parabola.cz

Hodnotenie článku

0.0/5 hodnotení (0 volieb)

Zdieľajte článok

Autor textu

Komentáre (0)

Napísať komentár

Komentujete ako hosť. Môžete sa prihlásiť.


Poskladajte prosím správne obrázok

Facebook Ellano.sk

Facebook Satelitná technika

Twitter Ellano.sk

Please enable the PHP curl extension to use the Twitter widget