Seriál z dostihového zákulisia onedlho na HBO

Napísal Matúš H. 1 dňa 02 február 2012 do kategórie Magazín, Správy

Programovú ponuku filmového kanálu HBO obohatí nový americký seriál LUCK, ktorý sa zaoberá dianím v zákulisí konských dostihov. Úvodná časť seriálu, realizovaného v produkcii HBO, má premiéru v pondelok, 6. februára o 20. hodine. Ďalšie časti seriálu budú vysielané v rovnakom čase počas nasledujúcich pondelkov. Hlavnou postavou seriálu je Chester "Ace" Bernstein (Dustin Hoffman), ktorý sa po svojom návratu z väzenia znovu púšta do riskantných hier o prestíž i rozprávkové zisky. Ďalšie hlavné postavy stvárnili: Nick Nolte a Dennis Farina.

Luck-HBO-Season-2-Series1

Autorom rozprávania, ktoré je rozčlenené do deväť hodinových častí - je David Milch, ktorý má na svojom konte slávny seriál Deadwood a dohliadal na scenáre jednotlivých epizód. Pilotnú časť režíroval renomovaný Michael Mann, ktorý bol zároveň supervízorom celého projektu. Štvrtú časť realizoval iný akčný klasik Phillip Noyce, deviatu epizódu natočila známa Mimi Lederová.

Na začiatku rozprávania je Ace Bernstein po troch rokoch prepustený z väzenia. Jeho vodič a bodyguard Gus (Dennis Farina) vystupuje ako majiteľ írskeho plnokrvníka, ktorého Ace nedávno kúpil za dva milióny dolárov. Ušľachtilého zvieraťa sa ujme talentovaný tréner Escalante (John Ortiz). Štvorica stávkarov Marcus (Kevin Dunn), Renzo (Ritchie), Jerry (Jason Gedrick) a Lonnie (Ian Hart) – medzitým zhromažďuje prostriedky na akciu, ktorá im môže vyniesť závratnú výhru. Vytipovaný kôň však musí zvíťaziť v niekoľkých dostihoch po sebe. Ďalšou kľúčovou postavou konkurenčných machinácií je starnúci tréner Walter Smith (Nick Nolte).

Zdroj: parabola.cz

Hodnotenie článku

0.0/5 hodnotení (0 volieb)

Zdieľajte článok

Autor textu

Komentáre (0)

Napísať komentár

Komentujete ako hosť. Môžete sa prihlásiť.


Poskladajte prosím správne obrázok

Facebook Ellano.sk

Facebook Satelitná technika

Twitter Ellano.sk

Please enable the PHP curl extension to use the Twitter widget