Slovak Sport TV chce vysielať celoplošne v českom DVB-T

Napísal Ivan P. 1 dňa 17 júl 2014 do kategórie Magazín, Správy

1405533429.gifSlovenský športový kanál Slovak Sport TV 1 usiluje o kapacitu v českom celoplošnom DVB-T multiplexe. Riaditeľ skupiny kanálov Slova Sport Róbert Greguš upozornil, že o vstup do neplateného terestrického vysielania usiluje dlhodobo.

Slovak Sport TV 1 vysielal v závere minulého roka v rámci pražskej regionálnej DVB-T siete spoločnosti Prague Digital TV (PDTV). Teraz chce prevádzkovateľ šíriť svoj ​​program celoplošne od septembra tohto roku. V akom multiplexe sa objaví zatiaľ nie je jasné. Uviedol web RadioTV.cz.

Prevádzkovateľ Slovak Sport TV získal práva na piatkové zápasy z najvyššej českej futbalovej Synot ligy. Ďalší ročník začne v poslednom júlovom týždni a prenosy zatiaľ bude vysielať na svojom druhom programe, ktorý vysiela aj prenosy z lukratívnej anglickej futbalovej Premier League.

"" Náš druhý kanál má v ČR väčšie pokrytie ako prvý. Je dostupný u všetkých významných operátorov s výnimkou platformy Skylink. Prenosy ale budeme vysielať aj na jednotke, s ktorou plánujeme od septembra vstúpiť do plošného DVB-T "," vysvetlil plán webu RadioTV.cz Róbert Greguš.

zdroj:parabola.cz

Hodnotenie článku

0.0/5 hodnotení (0 volieb)

Zdieľajte článok

Autor textu

Komentáre (0)

Napísať komentár

Komentujete ako hosť. Môžete sa prihlásiť.


Poskladajte prosím správne obrázok

Facebook Ellano.sk

Facebook Satelitná technika

Twitter Ellano.sk

Please enable the PHP curl extension to use the Twitter widget