Spektrum Home v lokálnej verzii pre český a slovenský trh

Napísal Ivan P. 1 dňa 19 jún 2018 do kategórie Magazín, Správy

spektrum-home-logo.jpg

Spoločnosť AMC Networks International - Central and Northner Europe včera spustila nový programový feed stanice Spektrum Home, ktorý je určený pre divákov v Českej republike a na Slovensku.

Od pondelka 18. júna je v prevádzke vlastný špecializovaný feed Spektrum Home pre Česko a Slovensko, ktorý divákom ponúkne plne lokalizovaný obsah bez reklamných predelov a Infografiky v cudzom jazyku. Po filmovej stanici AMC Channel je Spektrum Home ďalším programom, ktorý sa vysiela u nás vo verzii pre územie bývalej federácie.

Nový feed pre Českú republiku a Slovensko nahradil pôvodný, ktorý od spustenia stanice v roku 2005 pokrýval viac krajín. Od 18. júna bude novo českým a slovenským divákom stanice môcť ponúknuť plne lokalizované relácie v českom jazyku s menším počtom prestávok medzi reláciami.

Stanica Spektrum Home vysiela populárne relácie pre domácich majstrov. Zameriava sa na bývanie, dom a záhradu a je cielená na tých, ktorí hľadajú inšpiráciu, konkrétne rady a odporúčania odborníkov ako vykonať úpravy na svojom domove vlastnými rukami.

V letných mesiacoch ponúkne Spektrum Home rad nových relácií, pričom tým najočakávanejším sú Záhrady bájneho východu. Nadšenci do majstrovania sa tiež môžu tešiť na populárnu sériu Veľkolepé plány. Na jeseň stanica zavedie divákov vďaka relácii Rodinná farma na horskú farmu vo Walese, kde sa s nástrahami života na farme stretnú tri neskúsených rodiny.

Stanica Spektrum Home je súčasťou ponúk káblových a satelitných operátorov. Stanicu môžu sledovať aj zákazníci DTH služieb freeSAT Nová Digi TV CZ, Magio Sat, Nová Digi TV SK, T-Mobile SAT TV a Flix TV.

zdroj:parabola.cz

Hodnotenie článku

0.0/5 hodnotení (0 volieb)

Zdieľajte článok

Autor textu

Komentáre (0)

Napísať komentár

Komentujete ako hosť. Môžete sa prihlásiť.


Poskladajte prosím správne obrázok

Facebook Ellano.sk

Facebook Satelitná technika

Twitter Ellano.sk

Please enable the PHP curl extension to use the Twitter widget