Súťaž "Pridaj prijímač do katalógu"

Napísal Torben N. 1 dňa 19 február 2011 do kategórie Magazín, Správy

súťažte o super ceny!

Portál Digitálne Ellano.sk vyhlasuje súťaž o najlepšieho prispievateľa do katalógu prijímačov. Ide o prvú, testovaciu súťaž organizovanú našim portálom, nasledovať budú pravidelne ďalšie, a o hodnotné ceny.


Usporiadateľ súťaže

Usporiadateľom súťaže je firma Ellano.sk so sídlom Štiavnička 211/50, Podbrezová, IČO: 37633180, zastúpená portálom Digitálne Ellano.sk.

 

Pravidlá súťaže

Súťaže sa môžu zúčastniť len zaregistrovaný súťažiaci, preto je potrebné sa zaregistrovať kliknutím na link „Chcete sa registrovať?“ v hornom paneli „Prihlásenie – Registrácia“. Po vyplnení Vašich údajov v registračnom formulári Vám príde na mail potvrdenie o registrácii, v ktorom sa nachádza link na ktorý je potrebné kliknúť, aby sa Váš účet aktivoval. Po dokončení aktivácie účtu sa môžete prihlásiť a vkladať satelitné prijímače do katalógu.

Pre vloženie prijímača do katalógu kliknite v pravom menu (má názov „Neprehliadnite“) na položku „Pridať prijímač do katalógu“. Zobrazí sa Vám formulár, ktorý je potrebné vyplniť nasledovne:

Meno – tu sa zadáva názov prijímača, ktorý chcete vkladať do katalógu.

Popis prijímača – popíšte vlastnými slovami základné funkcie prijímača, jeho prípadné výhody a nevýhody. Tento popis musí mať minimálne 50 slov a musí to byť originálny, Vami vytvorený text, nesmie to byť text odkopírovaný z iných stránok.

Ostatné položky sa vypĺňajú buď výberom z predvolených možností, alebo ručným vpísaním do kolónky. Položky majú svoju nápovede, pre jej zobrazenie stačí zájsť kurzorom na názov položky.

Položky označené hviezdičkou sú povinné, ostatné môžete, ale aj nemusíte vypĺňať.

Prijímač, ktorý vložíte do katalógu bude po schválení administrátorom zverejnený v katalógu v čo najkratšom čase.

Súťaž trvá od 20.2.2011 do 20.3.2011, výsledky budú vyhlásené najneskôr 14 dní po ukončení súťaže na našej stránke. Na výhry majú nárok traja súťažiaci, ktorí budú mať vložených a schválených prijímačov v katalógu najviac. Pri každom prijímači v katalógu je zobrazené meno (nick) užívateľa, ktorý prijímač do katalógu vložil a dátum vloženia pre overenie výsledkov.

V katalógu môže byť jeden a ten istý prijímač iba raz, preto si pred vložením prijímača do katalógu overte, že či je už satelitný prijímač, ktorý chcete vložiť, zobrazený v katalógu. 

Aby ste si zaistili schválenie prijímača a jeho zobrazenie v katalógu je potrebné uviesť pravdivé a presné údaje prijímača. Text, ktorý budete vkladať do popisu prijímača musí byť originálny a Vami vytvorený, je zakázané vkladať odkopírovaný popis prijímača z iných stránok a musí byť prínosný pre užívateľov portálu.

Administrátori portálu budú ručne každý jeden vložený prijímač kontrolovať, za odkopírovaný text, alebo nesprávne určenie funkcií prijímača môže byť súťažiaci vylúčený zo súťaže a nevzniká mu tak nárok na výhru.

Za schválené prijímače v katalógu sa budú považovať len tie prijímače, ktoré budú aj po ukončení súťaže zobrazené v katalógu.

 

Ceny

 

1. cena - kvalitná polokošeľa Skylink

Značkovú polokošeľa Skylink, ktorá je dostupná v čiernej, alebo červenej farbe podľa vlastného výberu získa súťažiaci s najväčším počtom prijímačov zaradených do katalógu.

triko skylink triko skylink erven


2. cena - AMICO DiSEqC prepínač 4/1 Premium outdoor

 Kvalitný DiSEqC prepínač, určený pre jeden prijímač za použitia až štyroch LNB konvertorov, vhodný aj pre vonkajšie použitie získa súťažiaci v poradí s druhým najväčším počtom prijímačov zaradených do katalógu.

diseqamico41


3. cena - kalendár Dream machines 2011

 Veľký nástenný kalendár s logom Ellano.sk, v ktorom nájde dvanásť tých najúžasnejších prototypov a štúdií automobilov získa súťažiaci v poradí s tretím najväčším počtom prijímačov zaradených do katalógu.

kalendar-auta-maly

 

Ostatné ustanovenia

Usporiadateľ si vyhradzuje právo zmazať akúkoľvek akciu užívateľ, v prípade vložených prijímačov a odpovedi v diskusii usporiadateľ zmaže príspevky, ktoré nie sú prínosné pre ostatných užívateľov. Tiež si vyhradzuje právo do súťaže nezaradiť akéhokoľvek užívateľa, ktorý porušuje podmienky súťaže alebo takto činil v minulosti. Súťaže sa môžu zúčastniť len občania SK.

Usporiadateľ si vyhradzuje právo konečného rozhodnutia vo všetkých záležitostiach súvisiacich s usporiadaním súťaže, a to vrátane jej prerušenia, odvolania, doby platnosti či úpravy pravidiel vrátane práva nahradiť deklarovanú výhru cenou obdobného typu a odpovedajúcej hodnoty. Za výhru nie je možné obdržať finančnú náhradu. Výhry nie je možné vymáhať právnou cestou.

Hodnotenie článku

5.0/5 hodnotení (2 volieb)

Zdieľajte článok

Autor textu

Torben N.

Chcete písať pre náš portál honorované články? Kontaktujte nás na email.

Komentáre (5)

 • Zuzo

  Zuzo

  01 marec 2011 v 00:25 |
  Kolko prijímacov musim vložit do katalogu aby som bol prvy?
 • MOD

  MOD

  05 marec 2011 v 00:11 |
  Čo najviac, aby si bol prvý :)
 • JohnCenaWWE

  JohnCenaWWE

  24 marec 2011 v 20:20 |
  to triko sa mi paci
 • MOD

  MOD

  26 apríl 2011 v 22:35 |
  Výsledky:

  Polokošeľa Skylink - JohnCenaWWE - zaradil do katalogu Opensat 9900HD PVR

  Prepínač Amiko 2/1 premium outdoor - Jaro - zaradil do katalógu Dreamsky NXP256HD

  Kalendár Ellano.sk - Zuzo - zaradil do katalogu Openbox S1

  Výhercom srdečne gratulujeme, v priebehu tohto týždňa výhry odošleme!
 • JohnCenaWWE

  JohnCenaWWE

  29 apríl 2011 v 06:16 |
  Velka vdaka Ellane,potesilo ma to moc...ste no.1

Napísať komentár

Komentujete ako hosť. Môžete sa prihlásiť.


Poskladajte prosím správne obrázok

Facebook Ellano.sk

Facebook Satelitná technika

Twitter Ellano.sk

Please enable the PHP curl extension to use the Twitter widget