SWAN pridal do ponuky ďalšie HD programy

Napísal Torben N. 1 dňa 26 august 2011 do kategórie Magazín, Správy

Spolu už 5 HD programov

Spoločnosť SWAN zaradí do základnej programovej ponuky digitálnej televízie 2 nové HD kanály a to Markíza HD a ČT HD, čím sa rozšíri počet HD kanálov v základnom balíku na 5 (okrem spomínaných NOVA SPORT HD, FASHION TV HD a LUXE TV HD).  V základnom balíku sa po novom navyše nachádzajú aj 2 kanály pre dospelých – Hustler TV a Daring TV.

logoswan

Okrem uvedených zmien v produktoch prináša SWAN svojim novým zákazníkom už od septembra aj nový model HD Set – Top – Boxu, vďaka ktorému je možné bezplatne využívať nové služby – prístup do internetu a „customizovanú“ aplikáciu Picasa pre digitálnu televíziu. V rámci digitálnej televízie MAX multimedia môžu zákazníci po novom využívať aj služby videopožičovne, kde majú prístup k viac ako 200 obľúbeným titulom priamo v pohodlí svojej obývačky a novinkou je tiež možnosť doobjednať si doplnkové prémiové programové balíky prostredníctvom menu televízie.

Služby MAX multimedia spustila spoločnosť SWAN 1. decembra 2007 s cieľom rozšíriť portfólio svojich služieb smerom k domácej klientele. V súčasnosti ponúka optický internet až do rýchlosti 80 Mbit/s a digitálnu televíziu s viac ako 100 kanálmi v Bratislave, Trnave, Nitre, Trenčíne, Pezinku, Malackách, Seredi, Novej Dubnici, Dubnici nad Váhom, Púchove a Komárne. Bližšie informácie k produktovej línii MAX multimedia nájdete na stránkach www.max.sk.

zdroj: skrátené z swan.sk

Hodnotenie článku

2.3/5 hodnotení (3 volieb)

Zdieľajte článok

Autor textu

Torben N.

Chcete písať pre náš portál honorované články? Kontaktujte nás na email.

Komentáre (0)

Napísať komentár

Komentujete ako hosť. Môžete sa prihlásiť.


Poskladajte prosím správne obrázok

Facebook Ellano.sk

Facebook Satelitná technika

Twitter Ellano.sk

Please enable the PHP curl extension to use the Twitter widget