T-Mobile sa môže vrátiť so satelitnou platformou

Napísal Ivan P. 1 dňa 12 september 2017 do kategórie Magazín, Správy

tmob.jpg

Na satelitnom trhu by sa mohla vytvoriť aj ďalšia satelitná platená televíziu. Novú platformu by mohol prevádzkovať telekomunikačný operátor T-Mobile, ktorý predtým prevádzkoval svoju virtuálnu platformu.

"" T-Mobile TV sa rýchlo stáva obľúbenou a jej zákaznícka základňa rastie, a preto logicky premýšľame o jej ďalšom vývoji a možných platformách, "hovorí Tomáš Leixner z T-Mobile. "" Bližšie informácie však čoskoro prídu, "dodáva.

Spoločnosť T-Mobile prevádzkovala službu DTH spoločnosti T-Mobile od novembra 2010. Bola to takzvaná virtuálna platforma, ktorá ponúkala satelitnú platformu Skylink. Po 4 rokoch bola ukončená prevádzka satelitnej služby T-Mobile a zákazníkov prevzala M7 Group, prevádzkovateľ česko-slovenskej platformy Skylink. V apríli minulého roka spoločnosť T-Mobile spustila internetovú televíziu, ktorú už využíva 30 000 predplatiteľov. Teraz hľadá spôsoby, ako rozšíriť technickú dostupnosť televíznej ponuky.

Ak sa T-Mobile rozhodne rozšíriť svoj biznis o satelitnú televíziu, pravdepodobne sa služba objaví na satelitoch Thor 5, Thor 6, Thor 7 (všetko 0,8 ° W) a Intelsat 10-02 (1 ° W), kde prevádzkuje sesterská spoločnosť DTH služba spoločnosti Slovak Telekom Magio Sat a Nová Digi TV SK.

zdroj:parabola.cz

Hodnotenie článku

0.0/5 hodnotení (0 volieb)

Zdieľajte článok

Autor textu

Komentáre (0)

Napísať komentár

Komentujete ako hosť. Môžete sa prihlásiť.


Poskladajte prosím správne obrázok

Facebook Ellano.sk

Facebook Satelitná technika

Twitter Ellano.sk

Skylink urobil zmeny v kódovaní. Vo štvrtok 14.9.2017 prevádzkovateľ družicovej platformy Skylink vykonal prvé... https://t.co/bnj9S4e1Li

Pohon krídlových brán ARM 300 - Akcia. AKCIA do vypredania zásob! Príslušenstvo v podobe antény a spínača v... https://t.co/frjnp9ouEZ