Topfun pre Smart TV Samsung , modely 2014

Napísal Ivan P. 1 dňa 10 apríl 2014 do kategórie Magazín, Správy

1396618108.gifSpoločnosť Topfun Media a.s. prevádzkovateľ on line videopožičovne Topfun oznámila , že  dokončila v spolupráci so svojim technologickým partnerom spoločností ISSA CZECH a spoločnosťou Samsung úpravy aplikácie Topfun pre Smart TV modely 2014 .

Jedna z najúspešnejších aplikácií vo Smart Hube Samsung bude mať tiež svoje popredné miesto v modeloch 2014 . Tieto modely budú uvedené na trh v priebehu mesiaca máj a zákazníci sa môžu tešiť na nové benefity , ktoré Topfun spoločne so Samsungom majiteľom nových Smart TV Samsung prinesú . Medzi modelovým radom 2014 budú tiež Smart TV s UHD rozlíšením ( 4K ) , na čo je Topfun technologicky a obsahovo tiež pripravený .

" " Veľmi si vážime spoluprácu so spoločnosťou Samsung , sme radi , že môžeme našou aplikácií prispieť k atraktivite Smart TV tejto svetovej značky . Zákazníkov môžeme uistiť , že spoločne so Samsungom pracujeme na ďalších vylepšeniach aplikácie Topfun , ktorých sa môžu dočkať v priebehu tohto roka " , " prehlásil Obchodný riaditeľ a člen predstavenstva spoločnosti Topfun Media as Radek Přikryl .

zdroj:parabola.cz

Hodnotenie článku

0.0/5 hodnotení (0 volieb)

Zdieľajte článok

Autor textu

Komentáre (0)

Napísať komentár

Komentujete ako hosť. Môžete sa prihlásiť.


Poskladajte prosím správne obrázok

Facebook Ellano.sk

Facebook Satelitná technika

Twitter Ellano.sk

Please enable the PHP curl extension to use the Twitter widget