TV Markíza potvrdila zrušenie TV FOOOR

Napísal Ivan P. 1 dňa 31 október 2013 do kategórie Magazín, Správy

 
Prevádzkovateľ slovenskej komerčnej TV Markíza potvrdil zrušenie svojho najmladšieho kanálu TV FOOOR k 31.12.2013. Rodinu kanálov Markíza budú od nového roka tvoriť tri stanice - TV Markíza, TV Doma a Dajto. Zrušenie stanice TV FOOOR je súčasťou úspor vlastníka Markíza Group, mediálnej skupiny CME.tv-fooor.jpg

Informáciu o zrušení kanálu TV FOOOR potvrdila Markíza slovenským médiám.

Kanál TV FOOOR odštartoval relatívne nedávno - 25.2.2013 ako ďalší tematický kanál prevádzkovateľa so zameraním na zábavné relácie, seriály, filmy a sitcomy s mottom "fičíme na zábave". Novú programovú službu TV FOOOR využil prevádzkovateľ k naplneniu vysielacej schémy skôr odvysielaných zábavných relácií Markízy - Aj Múdry schybí, A tento poznáte? či Partičky.

TV Markíza po novom bude zábavný kanál pre celú rodinu, TV Doma (nielen) pre ženy a TV Dajto sa bude profilovať ako filmová a komedy stanice. O obľúbené relácie TV FOOOR diváci neprídu. Niektoré relácie z TV FOOOR sa presunú na existujúce kanály TV Doma a Dajto.

Kanál TV FOOOR bol od počiatku šírený v ponuke satelitných platforiem Skylink a CS Link. Postupne sa objavil u káblových a IPTV operátorov. Dva mesiace po štarte sa program objavil aj v DVB-T spolu so sesterským kanálom Dajto.

Zdroj:Parabola.cz

Hodnotenie článku

0.0/5 hodnotení (0 volieb)

Zdieľajte článok

Autor textu

Komentáre (0)

Napísať komentár

Komentujete ako hosť. Môžete sa prihlásiť.


Poskladajte prosím správne obrázok

Facebook Ellano.sk

Facebook Satelitná technika

Twitter Ellano.sk

Please enable the PHP curl extension to use the Twitter widget