UP NETWORK od 14. apríla na Skylinku, Magio TV a Digi Slovakia

Napísal Ivan P. 1 dňa 11 apríl 2017 do kategórie Magazín, Správy

Na český a slovenský trh už v tomto týždni vstupuje nová plnoformátová televízia zameraná na letecký priemysel. Stanica sa bude volať UP Network. Vysielaciu licenciu od českého regulátora médií RRTV (Rada pre rozhlasové a televízne vysielanie) získala stanica v minulom týždni.

Začatie pravidelného vysielania UP NETWORK je naplánované na 14.4.2017 na 20:00 hodinu.

"" Som veľmi rád, že divákom môžeme ponúknuť takto unikátny televízny formát, ktorý nemá vo svete obdobu. Myslím, že sa diváci majú na čo tešiť! Budú sa s nami môcť preletieť do miest, kde ešte neboli "," povedal František Borovský, majiteľ a generálny riaditeľ televíznej stanice UP NETWORK.

"" Všetko, čo ste kedy chceli vedieť o letectve, ale báli ste sa na to opýtať. Od prazákladu až po najaktuálnejšie novinky, to nájdete vo vysielaní novej televízie zamerané len a len na to, čo sa deje nad zemou. Chceme divákom ponúknuť možnosť roztiahnuť krídla zvedavosti "," hovorí František Borovský - majiteľ spoločnosti EFB NETWORK, prevádzkovateľa UP NETWORK. "" Akákoľvek letecká udalosť, ktorá sa objaví vo svete, patrí v ten deň medzi tie najčítanejšie, tie najsledovanejšie. Preto sme sa rozhodli divákom ponúknuť prvú plnoformátová dokumentárnu stanicu, ktorá nemá vo svete obdobu "," dodáva František Borovský

up-network.jpg

Už v priebehu tohto roka UP NETWORK prinesie aj originálnu vlastnú tvorbu. "" Využijeme všetky naše skúsenosti, aby sme divákom priniesli nové programy z fascinujúceho sveta leteckého priemyslu, diváci sa môžu tešiť na kvízy, dokumenty, zábavné programy a mnoho ďalšieho. Čo presne to bude, to si samozrejme zatiaľ schováme ako prekvapenie "," dodáva Eliška Borovská, spolumajiteľka televízie.

Program UP NEWS bude stanica UPC NETWORK vysielať v priebehu celého dňa, premiéra nového vydania bude vždy o 20:00 hod. Počas mimoriadnych udalostí chce stanica prinášať i mimoriadne vysielanie. Stanica odvysiela všetko, čo sa v ten deň stalo v kokpitoch alebo na letiskách. "" Budú to informácie o incidentoch, novinkách v obore, pozrieme sa aj do lietadiel celebrít a nielen o to. Bude toho veľa "," hovorí Vít Krčmář, šéfredaktor UP NEWS.

Podľa majiteľa spoločnosti Františka Borovského kanál zameraný na letectvo chýba nielen na slovenskom a českom trhu, ale v celej Európe. "" Preto už od začiatku vysielania môžu stanicu UP NETWORK sledovať diváci aj v Holandsku a Belgicku a momentálne rokujeme aj v ďalších krajinách. Už pri rozjazde stanice si nás bude môcť pustiť 2,5 milióna domácností v Európe "," hovorí Borovský.

Stanicu UP NETWORK nájdu zákazníci v programovej ponuke satelitnej platformy Skylink, internetovej televizie T-Mobile, Magio TV od spoločnosti Slovak Telekom a DIGI Slovakia.

zdroj:parabola.cz

Hodnotenie článku

0.0/5 hodnotení (0 volieb)

Zdieľajte článok

Autor textu

Komentáre (0)

Napísať komentár

Komentujete ako hosť. Môžete sa prihlásiť.


Poskladajte prosím správne obrázok

Facebook Ellano.sk

Facebook Satelitná technika

Twitter Ellano.sk

Please enable the PHP curl extension to use the Twitter widget