UPC uvádza online videotéku HBO GO

Napísal Ivan P. 1 dňa 11 júl 2014 do kategórie Magazín, Správy

upckabl.jpgSpoločnosť UPC BROADBAND SLOVAKIA, najväčší káblový operátor na Slovensku, včera uviedla do ponuky online videotéku HBO GO. Služba HBO GO ponúka neobmedzený prístup k filmom, seriálom, dokumentom či koncertom z pôvodnej produkcie HBO, vrátane premiérových hitov najväčších hollywoodskych štúdií.

S online knižnicou HBO GO v ponuke digitálnej káblovej televízie UPC DIGITAL si diváci teraz môžu vychutnať svoje obľúbené filmy a seriály kedykoľvek a kdekoľvek, na svojich smartphonoch, tabletoch, počítačoch alebo prostredníctvom smart televízorov.

Digitálna online videotéka HBO GO je dostupná všetkým zákazníkom služby UPC DIGITAL, a podmienkou jej získania je využívanie balíčkov HBO alebo Superfilm. Užívatelia týchto balíčkov získavajú službu HBO GO od spoločnosti UPC ako bonus bezplatne a automaticky po prihlásení na stránke www.upc.sk v sekcii Moje UPC.

logoZaradenie digitálnej videotéky HBO GO predstavuje ďalší krok v našom úsilí neustále inovovať a skvalitňovať ponúkané služby. Je zároveň potvrdením našej snahy vychádzať v ústrety požiadavkám a očakávaniam divákov poskytovaním moderných, interaktívnych a obsahovo bohatých služieb v špičkovej kvalite," uviedol generálny riaditeľ spoločnosti UPC BROADBAND SLOVAKIA Martin Miller.

HBO GO ponúka viac ako 1700 hodín prémiového obsahu, ktorý je pravidelne dopĺňaný a obmieňaný, pričom najobľúbenejšie programy sú súčasťou stálej ponuky. Zákazník môže prostredníctvom tejto videotéky kedykoľvek sledovať najnovšie tituly v HD kvalite, v pôvodnom znení s titulkami, alebo dabingom, hneď po ich svetovej premiére. Svoje obľúbené filmy a seriály si užívatelia interatkívnej videotéky HBO GO môžu pozrieť paralelne na dvoch zariadeniach, a celkovo môžu mať k službe HBO GO zaregistrované až štyri zariadenia.

Digitálna káblová televízia UPC DIGITAL ponúka spolu až 150 programov všetkých žánrov, vrátane 24 staníc v HD kvalite. Okrem bohatej programovej ponuky a vysokej kvality obrazu a zvuku, diváci vysoko hodnotia najmä celý rad funkcií, ktoré zvyšujú užívateľský komfort a ponúkajú úplne nový zážitok zo sledovania televízie. Či už ide o možnosť nahrávať viac programov súčasne, pozastavenie programu a následný návrat k sledovaniu od okamihu zastavenia, prehľadný elektronický programový sprievodca na 7 dní vopred, možnosť nastavenia jazykovej verzie a celý rad ďalších. Každý zákazník UPC DIGITAL ako bonus získava ešte aj pripojenie klasickej káblovej televízie na všetky televízory v domácnosti.

Ďalšie informácie o službách UPC BROADBAND SLOVAKIA záujemcovia získajú na Infolinke 02 594 22 222, vo vysielaní infokanálu UPC Expres, na webe www.upc.sk, na profile UPC na Facebooku alebo na zákazníckych strediskách.

zdroj:parabola.cz

Hodnotenie článku

0.0/5 hodnotení (0 volieb)

Zdieľajte článok

Autor textu

Komentáre (0)

Napísať komentár

Komentujete ako hosť. Môžete sa prihlásiť.


Poskladajte prosím správne obrázok

Facebook Ellano.sk

Facebook Satelitná technika

Twitter Ellano.sk

Please enable the PHP curl extension to use the Twitter widget