Už aj v UPC pribudol Spektrum HD

Napísal Torben N. 1 dňa 03 jún 2011 do kategórie Magazín, Správy

Investigation Discovery takisto

Spoločnosť UPC, najväčší káblový operátor na Slovensku, zaradil od 1. júna do programovej ponuky dve nové stanice. Prvou je ďalšia stanica vo vysokom rozlíšení, SPEKTRUM HD. Je to už desiata stanica v HD kvalite, ktorú si môžu užívať diváci digitálnej káblovej televízie UPC Digital. SPEKTRUM HD vysiela 24 hodín denne s českým dabingom a v ponuke UPC Digital je ako súčasť najobľúbenejšieho balíčka Basic zaradená na pozícii 115. Druhou novou stanicou je Investigation Discovery, ktorá je súčasťou balíčka Digital PLUS a zaradená je na pozícii číslo 59.

upc_logo_3044

SPEKTRUM HD je programovo rovnaký s vysielaním stanice Spektrum, ktorá je vysielaná v štandardnom digitálnom formáte. Ako hovorí samotný slogan "Svet inými očami", stanica SPEKTRUM HD ponúka moderný a príťažlivý obsah, ktorý rozširuje obzory diváka. Nové dokumenty a relácie ponúkajú iný pohľad na vedu, dejiny, cestovanie, dobrodružstvá, divočinu a životný štýl. Kvalitnú televíznu zábavu vo vysielaní tejto stanice rozšíria aj nové relácie ako napr. Pohľady z kozmu, Budúcnosť odhalená, Zmiznuté svety či Bitka 360, ktoré v HD kvalite predstavujú skutočný divácky zážitok.

Investigation Discovery je investigatívny kanál, ktorý vstupuje hlboko do sveta zločinu a paranormálneho vyšetrovania. Umožňuje divákom nahliadnuť do tajomného, nepredstaviteľného, temného a zaujímavého sveta vyšetrovania.

zdroj: TS UPC

Hodnotenie článku

5.0/5 hodnotení (1 volieb)

Zdieľajte článok

Autor textu

Torben N.

Chcete písať pre náš portál honorované články? Kontaktujte nás na email.

Komentáre (0)

Napísať komentár

Komentujete ako hosť. Môžete sa prihlásiť.


Poskladajte prosím správne obrázok

Facebook Ellano.sk

Facebook Satelitná technika

Twitter Ellano.sk

Please enable the PHP curl extension to use the Twitter widget