Wimbledon 2019 na Nova Sport a voyo

Napísal Ivan P. 1 dňa 26 jún 2019 do kategórie Magazín, Správy

Najstarší tenisový Grand Slam bude tento rok vysielať opäť televízna skupina Nova. Stanica Nova Sport 1 a Nova Sport 2 budú vysielať denne od pondelka 1. júla priame prenosy z All England Clubu. Ďalšie špeciálne kanály ponúkne videoportál voyo.

Nova 2 bude svojim divákom servírovať to najdôležitejšie z aktuálneho hracieho dňa v relácii "kraťasoch Martina Čermáka". Dôležitým okamihom sa bude venovať Špeciálne štúdio a tiež Raňajky s Novou prostredníctvom "wimbledonského špeciálu". Diváci športových novín sa potom môžu tešiť na rubriku "Štěpec na koniec".

Športové stanice Nova Sport 1 a Nova Sport 2 budú denne od 12:00 nepretržite monitorovať tie najzaujímavejšie okamihy z trávnatého grandslamového turnaja. Videoportál voyo divákom zároveň ponúkne pohľad na ďalšie kurty prostredníctvom 4 špeciálnych kanálov bez komentára. Skupina Nova tak priaznivcom bieleho športu prinesie diania až zo 6 kurtov naraz.

Tím tenisových expertek, ktoré divákom priblíži pohľad z druhej strany, bude opäť neoddeliteľnou súčasťou wimbledonského programu. A aj preto sme tento rok tento tím rozšírili o dve bývalé profesionálne tenisové hráčky. Andrea Hlaváčková, strieborná olympijská medailistka a trojnásobná grandslamový víťazka vo štvorhre, doplní Klára Zakopalová, Ivetu Benešovou a Petra Cetkovska. Spravodajstvo priamo z Londýna posilní Kateřina Vaňková, ktorá je trojnásobnou juniorskú grandslamovu semifinalistkou a spolu s Martinom Čermákom budú prinášať nielen aktuálne, ale aj zákulisné informácie.

wimb2019.jpg

Skupina Nova ponúkne divákom okrem priamych prenosov tiež pestrý sprievodný program. Každý deň o 23.10 hod uvidite na oboch staniciach Nova Sport padesátiminutový zostrih toho najzaujímavejšieho z daného dňa. Originálnu desaťminútovú reláciu plnú rozhovorov a aktuálnych udalostí priamo z Londýna prinesie "Kraťasy Martina Čermáka", ktorú odvysiela stanica Nova 2 každý deň po 22. hodine.

O ranný prehľad sa potom postará wimbledonský špeciál vo Raňajkách s Novou, ktorý bude vysielať stanica Nova každý všedný deň od 8:15. Diváci sa tento rok môžu tešiť aj na predzápasové štúdia, ktoré im stanica Nova Sport ponúkne každý všedný deň od 11:35. Mimoriadnu pozornosť dostane Wimbledon tiež na webových stránkach novasport.tv a facebookovom profile Nova Sport.

zdroj:parabola.cz

Hodnotenie článku

5.0/5 hodnotení (1 volieb)

Zdieľajte článok

Autor textu

Komentáre (0)

Napísať komentár

Komentujete ako hosť. Môžete sa prihlásiť.


Poskladajte prosím správne obrázok

Facebook Ellano.sk

Facebook Satelitná technika

Twitter Ellano.sk

Please enable the PHP curl extension to use the Twitter widget