Zákazníci Magnet TV prechádzajú pod Fotelka TV

Napísal Ivan P. 1 dňa 13 máj 2019 do kategórie Magazín, Správy

Po dohode prevádzkovateľa vysielania slovenskej satelitnej platformy Magnet TV so spoločnosťou Panaccess Systems GmbH prešli všetci zákazníci tejto platformy od dňa 10.5.2019 automaticky pod satelitnú platformu Fotelka TV.

fotelkatv_logo.png

Pre zákazníkov Magnet TV sa nič nemení, balíček programov, ktorý majú predplatený, im automaticky pôjde ďalej. Po jeho expirácii si pomocou kupónu z webu Fotelka TV zakúpia niektorý z balíčkov tu ponúkaných. Na webe je plne funkčné overenie stavu predplatného.

Satelitná platforma Magnet TV tým formálne končí. Všetky programy Fotelka TV, tak ako Magnet TV sú preberané z distribučnej B2B platformy Pantelio na družici Hispasat a majú zhodné technické parametre. Zákazníci teda nemusia žiadny program prelaďovať.

Do ponuky Fotelka TV v poslednej dobe pribudli dva exkluzívne programy TV Romana a Lounge TV HD. Ďalšie exkluzívne programy v satelitnej platforme budú nasledovať. Väčšina programov je kódovaná systémom podmieneného prístupu Panaccess.

Dekódovacie moduly CI + Panaccess od firmy SMIT a C-KUR už na webe parabola.cz už boli predstavené, tak ako satelitný prijímač Panacces Combo s podporou HbbTV, ktorý obsahuje archív vybraných programov z ponuky Fotelka TV.

Zákazníci si zariadenie pre príjem satelitnej platformy Fotelka TV môžu zakúpiť priamo na ich webe alebo prostredníctvom siete špecializovaných partnerov Fotelka TV.

zdroj: parabola.cz

Hodnotenie článku

0.0/5 hodnotení (0 volieb)

Zdieľajte článok

Autor textu

Komentáre (0)

Napísať komentár

Komentujete ako hosť. Môžete sa prihlásiť.


Poskladajte prosím správne obrázok

Facebook Ellano.sk

Facebook Satelitná technika

Twitter Ellano.sk

Please enable the PHP curl extension to use the Twitter widget