Zmeny v programovej ponuke Skylinku

Napísal Ivan P. 1 dňa 04 január 2018 do kategórie Magazín, Správy

skylink-v3.gif

Prevádzkovateľ česko-slovenskej satelitnej platformy Skylink, spoločnosť M7 Group, informuje o zaradení nového hudobného programu CMusic TV, spustení súčasného programu iConcerts v HD rozlíšení, zaradení programu Filmox Premium HD na predvoľbu Skylink Ochutnávka a ďalších programových zmenách.

Nové hudobné programy

Predplatitelia programových balíčkov Multi HD a Komplet mali dodnes možnosť vidieť hudobný program iConcerts v štandardnom rozlíšení SD. Je nám potešením informovaťdivákov, že od dnešného dňa môžu tento program sledovať v špičkovej HD kvalite, a to na rovnakej predvoľbeFastScan (181), ale s novými parametrami pre manuálne naladenie(viď nižšie). Na predvoľbeFastScan 180 s technickými parametrami pôvodného programu iConcerts SD nájdu navyše nový hudobný program C MusicTV.

C MusicTV prináša klasickú hudbu v modernom pojatí a svetových umelcov, ako ste ich doteraz nepoznali. Vychutnáte si najnovšie hudobné videá zo svetovej scény, klasickú a filmovú hudbu, rozhovory s umelcami, živé vystúpenia a reportáže zo zákulisia. Program vysiela 24 hodín denne v anglickom jazyku a bez reklám.

Skylink Ochutnávka

K ďalšej zmene na predvoľbeSkylink Ochutnávka dôjde v utorok, 9. 1. 2018. Celý mesiac si budete môcťužívať filmový kanál Filmbox Premium HD, ktorý je čerešničkou na torte pre všetkých filmových fanúšikov – prináša ocenené filmové lahôdky, tých najlepších hercov, známe hollywoodske scény a najlepšiu európsku kinematografiu. Získate prístup k tomu najlepšiemu z filmovej produkcie ihneď po uvedení premiéry v kine.

Program je štandardne súčasťou balíčka Komplet, ale na obdobie nasledujúceho mesiacaho budú môcť sledovať všetci zákazníci Skylinku (parametre pre naladenie predvoľby Ochutnávka nájdete nižšie).

Ukončenie distribúcie programov TravelChannel HD, FoodNetwork HD a FineLiving HD

VysielateľprogramovTravelChannel HD, FoodNetwork HD a FineLiving HD sa nedohodol s prevádzkovateľom satelitnej platformy Skylink, spoločnosťou M7 Group S.A., na pokračovaní distribúcie týchto programov na satelite Astra 23,5°E. Uvedené programy tak od 3. 1. 2018 prestávajú byť súčasťou balíčkov Kombi, Multi HD a Komplet.Skylink aj naďalej pracuje na skvalitnení programovej ponuky a pripravuje zaradenie programov, ktoré by lepšie zodpovedali programovým preferenciám našich zákazníkov.

Technické parametre pre naladenie programov:

Programy Kompresný formát* Satelit Astra Frekvencia (MHz) Polarizácia FEC Symbolová rýchlosť (KS/s) Norma Pilot FastScan
iConcerts HD MPEG-4 23,5°E 12 032 H 9/10 27 500 DVB-S2/QPSK OFF 181
C Music TV MPEG-4 23,5°E 12 090 V 2/3 29 900 DVB-S2/8PSK OFF 180
Skylink Ochutnávka MPEG-4 23,5°E 12 344 H 2/3 29 900 DVB-S2/8PSK OFF 7

*Pre príjem programov v kompresnom formáte MPEG-4 je potrebný HD satelitný prijímač (najlepšie s certifikátom Skylink READY).

PR M7 Group S.A.

Hodnotenie článku

0.0/5 hodnotení (0 volieb)

Zdieľajte článok

Autor textu

Komentáre (0)

Napísať komentár

Komentujete ako hosť. Môžete sa prihlásiť.


Poskladajte prosím správne obrázok

Facebook Ellano.sk

Facebook Satelitná technika

Twitter Ellano.sk

Please enable the PHP curl extension to use the Twitter widget