Nová nakonfigurovaná E2 ELLANO.SK pre Xtrend ET6500

Napísal Ivan 1 dňa 08 júl 2014 do kategórie Magazín, Špeciál

OpenPLI 4.0

ellano_logo_hlavna.pngFirma ELLANO.SK Vám oznamuje, že je pripravená pre linuxové satelitné prijímače XTREND ET6500 nová nakonfigurovaná verzia enigmy2 a to nielen pre Xtrend ET6500 DVB-S2, ale ako novinku Vám prináša ELLANO.SK aj model Xtrend ET6500 DVB-C, ktorý je určený pre príjem digitálnej káblovej TV.

xtrend_ET6500.jpg

Ako základ je použitá E2 OpenPLI 4.0 z 07/2014 a v nej doinštalované tie najlepšie pluginy, softcamy, skiny,picony a pod.

V enigme nájdete štandartný skin OpenPLI - PLI HD, ktorý je v našej enigme defaultne prednastavený.

pli1 pli2 pli3

EPG:

epg1 epg2

Epg si zobrazíte tlačidlom EPG a po dlhom stlačení tlačidla EPG budete môcť navoliť aj grafické EPG.

Doinštalovali a nastavili sme aj veľmi pekný skin HDGLASS16, ktorý si taktiež môžete navoliť v menu/nastavenia/systém/vzhlad . Tento skin je graficky veľmi pekne spracovaný má množtvo rôzných nastavení.

zoz N2

Pokiaľ pri zobrazenom infobare stlačite tlačidlo ok, tak sa Vám zobrazí počasie pre vybrane mesto.

infb infb2ň

Softcam: nastavený pre čítanie kariet Skylink/CSLink Irdeto,ICE,CRW a UPC Freesat ICE a CRW (okrem kariet Skylink StandartHD M7, s ktorými prijímač nespolupracuje).

Setting: aktuálny Skylink,UPC a ďalšie. V E2 sú aj picony (logá) programov, ktoré sa zobrazujú v infobare a zozname programov.

Pluginy: CSFD, ArchívyCZ/SK , Infotunerstate, Mediaplayer2, pictureplayer, EPG refresh, Mytube, Webrovser+HbbTV, webradiofs, HDMI CEC,webové rozhranie prijímača(umožňujúce ovládanie prijímača cez internetovú sieť a streamovať vysielanie do PC, alebo smartfónu/tabletu)  a iné.

plg1 plg2

Rozlíšenie obrazu je nastavené na 720p, aby nemali problém ani majitelia "len" HD ready televízorov, nastavenie je samozrejme možné zmeniť. Tuner je nastavený na ASTRU 23,5E.

Pre FTP prístup do prijímača je nastavené meno a heslo: root

Upozornenie:

Neinštalovali sme plugin na nastavenie tlačidiel ET-multiquickbutton, pretože u viacerých prijímačoch spôsoboval problémy a pád systému. Preto neodporúčame inštalovať  plugin ET-multiquickbutton, ani dodatočne!

Ku spusteniu pluginov sa dostanete modrým tlačidlom (rozšírenia), alebo štandartne cez menu/moduly,

červeným tlačidlom aktivujete HbbTV na programoch podporujúcich túto funkciu (ČT,STV...)

Táto nakonfigurovaná enigma je k dispozícii pri kúpe nového prijímača Xtrend ET 6500 DVB-S2  alebo Xtrend ET6500 DVB-C v eshope ELLANO.SK, tzn. že prijímač je plne nakonfigurovaný. Samozrejme ,že bude k dispozícii aj pre zákazníkov, ktorí už majú zakúpený tento prijímač od ELLANO.SK, stačí emailom kontaktovať predajcu, kde nezabudnite uviesť číslo Vašej objednávky, alebo faktúry.

Verím, že aj vďaka takejto podpore firmy ELLANO.SK pre svojich zákazníkov zostanete naďalej verný nášmu portálu a firme ELLANO.SK.

 

 

 

Hodnotenie článku

4.7/5 hodnotení (3 volieb)

Zdieľajte článok

Autor textu

Napísať komentár

Komentujete ako hosť.

Nemáte ešte účet ? Zaregistrujte sa!

Prihláste sa do svojho účtu