Nová nakonfigurovaná E2 ELLANO.SK pre Xtrend ET8000

Napísal Ivan P. 1 dňa 08 august 2014 do kategórie Magazín, Špeciál

OpenPLI 4.0

Firma ELLANO.SK Vám oznamuje, že je pripravená pre linuxové satelitné prijímače Xtrend ET8000 nová nakonfigurovaná verzia enigmy2 .

 

ellano_logo_hlavna.png

 et8000.jpg

Ako základ je použitá E2 OpenPLI 4.0 z 07/2014 a v nej doinštalované tie najlepšie pluginy, softcamy, skiny,picony a pod.

E2 menu

V enigme nájdete štandartný skin OpenPLI - PLI HD, ktorý je v našej enigme defaultne prednastavený.

zozli infobar

Doinštalovali a nastavili sme aj veľmi pekný skin HDGLASS16, ktorý si taktiež môžete navoliť v menu/nastavenia/systém/vzhlad . Tento skin je graficky veľmi pekne spracovaný má množstvo rôzných nastavení.

 mewhd infbhd

mehd zozhd

Softcam: nastavený pre čítanie kariet Skylink/CSLink Irdeto,ICE a UPC Freesat ICE a CRW (okrem kariet Skylink StandartHD M7, s ktorými prijímač nespolupracuje).

Setting: aktuálny Skylink,UPC a ďalšie. V E2 sú aj picony (logá) programov, ktoré sa zobrazujú v infobare a zozname programov.

Pluginy: CSFD, ArchívyCZ/SK , Infotunerstate, Mediaplayer2, pictureplayer, EPG refresh, Mytube, Webrovser+HbbTV,  HDMI CEC,webové rozhranie prijímača(umožňujúce ovládanie prijímača cez internetovú sieť a streamovať vysielanie do PC, alebo smartfónu/tabletu)  a iné.

plg1 plg2

Rozlíšenie obrazu je nastavené na 720p, aby nemali problém ani majitelia "len" HD ready televízorov, nastavenie je samozrejme možné zmeniť. Tuner je nastavený na ASTRU 23,5E.

Pre FTP prístup do prijímača je nastavené meno a heslo: root

Neinštalovali sme plugin na nastavenie tlačidiel ET-multiquickbutton, pretože u viacerých prijímačoch spôsoboval problémy a pád systému. Preto neodporúčame inštalovať  plugin ET-multiquickbutton, ani dodatočne!

 

Táto nakonfigurovaná enigma je k dispozícii pri kúpe nového prijímača Xtrend ET8000 v eshope ELLANO.SK, tzn. že prijímač je plne nakonfigurovaný. Samozrejme ,že bude k dispozícii aj pre zákazníkov, ktorí už majú zakúpený tento prijímač od ELLANO.SK, stačí emailom kontaktovať predajcu, kde nezabudnite uviesť číslo Vašej objednávky, alebo faktúry.

Verím, že aj vďaka takejto podpore firmy ELLANO.SK pre svojich zákazníkov zostanete naďalej verný nášmu portálu a firme ELLANO.SK.

 

 

 

Hodnotenie článku

0.0/5 hodnotení (0 volieb)

Zdieľajte článok

Autor textu

Komentáre (0)

Napísať komentár

Komentujete ako hosť. Môžete sa prihlásiť.


Poskladajte prosím správne obrázok

Facebook Ellano.sk

Facebook Satelitná technika

Twitter Ellano.sk

Please enable the PHP curl extension to use the Twitter widget