Nová nakonfigurovaná E2 pre prijímače Golden Interstar XpeedLX Class

Napísal Ivan P. 1 dňa 30 máj 2016 do kategórie Magazín, Špeciál

 Firma ELLANO.SK Vám oznamuje, že je pripravená nová nakonfigurovaná enigma2 pre prijímače Golden Interstar XpeedLX Class S2Golden Interstar XpeedLX Class T2/C .

ellano_logo_hlavna.png

 

lxclass1.jpg

 

 

 

Ako základ je použitá E2 OpenTV 5.3 z 05/2016 a v nej doinštalované tie najlepšie pluginy, softcamy,picony a pod.

Táto enigma má nový kernel 4.1.21 a obsahuje najnovšie drivery z 05/2016 a taktiež enigma obsahuje nový gstreamer 1.9.0 pre lepšie prehrávanie video streamov a multimédií. 

infoe2

V enigme nájdete skin OpenATV - MyMetrix, ktorý má množstvo rôznych nastavení, vrátane zobrazovania počasia pre Vaše mesto.

infb menu

Taktiež sme Vám doinštalovali a nakonfigurovali aj skin HDGlass16 stačí si ho navoliť vmenu/nastavenia/Usage & GUI/Skiny/HDGlass16 .

hdg1 hdg2

hdg3 hdg4

Softcam: nastavený pre čítanie kariet Skylink/CSLink Irdeto,ICE, UPC Freesat ICE a taktiež je nastavená funkčnosť kariet RTVS irdeto a Plustelka/Voľná Telka Irdeto (okrem kariet Skylink StandartHD M7, s ktorými prijímač nespolupracuje).

Setting: aktuálny Skylink,Freesat UPC, Voľná Telka a ďalšie. V E2 sú aj picony (logá) programov, ktoré sa zobrazujú v infobare a zozname programov.

Pre rýchle vyhľadávanie programov providera Skylink je v enigme doinštalovaný aj FASTSCAN.

zp1 zp2

Pluginy: ArchívyCZ/SK , Infobartunerstate, ClerMem, Mediaplayer2, pictureplayer, EPG refresh, Youtube, HDMI CEC, HbbTV,Opera,OpenwebIf a iné.

plg1 plg2

V tejto verzii enigmy je plne funkčné wifi pripojenie za použitia wifi USB s čipsetom rallink rt3070 alebo et5370, spolupracuje s wifi USB Golden Media  a pod.

HbbTV :

HbbTV je plne funkčné aj s prehrávaním videí.

Nastavenie Enigmy2 ELLANO.SK: 

Rozlíšenie je nastavené na 720p.

Tuner je nastavený na : družicu Astra23,5E

FTP meno a heslo: root

Nastavenie tlačidiel:

červené: infopanel

zelené:zrýchlený vstup do menu/pluginy

žlté: výber audiostopy

modré: rýchle menu nastavenia

modré dlho: rozšírenia

Odporúčanie pred fleshovaním novej zálohy E2:

Pred inštaláciou tejto enigmy si zálohujte potrebné dáta z prijímača, prípadne si urobte kompletnú zálohu Vášho systému!

Postup nahratia softvéru GI XpeedLX Class:

1. Na naformátovaný USB kľúč formátom FAT32 nakopírujte zložku xpeedc v ktorej sú umiestnené inštalačné súbory enigmy.

2. Do vypnutého prijímača zasuňte USB kľúč s enigmou do predného USB portu (druhý USB port musí byť voľný!) a zapnite prijímač zadným vypínačom.

3. Po zapnutí prijímač prehľadá USB porty a po nájdení enigmy na USB kľúči 3x blikne biela LED dióda na prednom paneli prijímača.

4. V okamihu blikania LED diódy stlačte tlačidlo power na prednom paneli prijímača, tým sa začne inštalácia. Počas inštalácie svietia na prednom paneli obe LED diódy.

5. Inštaláciu neprerušujte! Po nainštalovaní sa prijímač sám reštartuje a nabootuje s novou enigmou. Inštalácia trvá iba niečo cez 1 minútu!

UPOZORNENIE:

I napriek nášmu maximálnemu úsiliu o čo najvyladenejšiu Enigmu, nie vždy všetko v nakonfigurovaných enigmách funguje tak ako má. Nemáme možnosť nedostatky odstrániť, iba nahlásiť, nakoľko nie sme tvorcovia žiadnej Enigmy a ani výrobcovia prijímača. Používame čistý, nenakonfigurovaný image danej Enigmy, ktorého funkčnosť a spolupráca s pluginmi a jednotlivými funkcionalitami je závislá od jeho tvorcov, čiže vývojárov enigmy.

Po kúpe nového prijímača s nainštalovanou enigmou, alebo po inštalácii našej nakonfigurovanej enigmy nie je nutná online aktualizácia. Výrazne neodporúčame prevádzať online aktualizáciu enigmy kvôli možnému (takmer určitému) zrúteniu operačného systému!

Online aktualizáciu a možné znefunkčnenie operačného systému prevádzate na vlastnú zodpovednosť! Týka sa to všetkych prijímačov s OS enigma 2 ! 

Táto nakonfigurovaná enigma je k dispozícii pri kúpe nového prijímača Golden Interstar XpeedLX Class S2 alebo Golden Interstar XpeedLX Class T2/C v eshope ELLANO.SK, tzn. že prijímač je plne nakonfigurovaný. Samozrejme ,že bude k dispozícii aj pre zákazníkov, ktorí už majú zakúpený tento prijímač od ELLANO.SK, stačí emailom kontaktovať predajcu, kde nezabudnite uviesť číslo Vašej objednávky, alebo faktúry.

Verím že aj vďaka takejto podpore firmy ELLANO.SK, zostanete naďalej verný nášmu portálu a firme ELLANO.SK.

 

Hodnotenie článku

5.0/5 hodnotení (1 volieb)

Zdieľajte článok

Autor textu

Komentáre (0)

Napísať komentár

Komentujete ako hosť. Môžete sa prihlásiť.


Poskladajte prosím správne obrázok

Facebook Ellano.sk

Facebook Satelitná technika

Twitter Ellano.sk

Please enable the PHP curl extension to use the Twitter widget