Preview: Golden Interstar Xpeed LX3

Napísal Ivan P. 1 dňa 22 január 2014 do kategórie Magazín, Špeciál

Už čoskoro!

Dovoľte mi, aby som Vám v mene firmy ELLANO.SK a portálu digitalne.ellano.sk predstavil, prvé oficiálne obrázky nového modelu linuxového satelitného prijímača od Golden Interstar s označením Xpeed LX3.

Tento satelitný prijímač sa minimálne svojimi parametrami vyrovná, tým momentálne najlepším linuxovým satelitným prijímačom ako VU+SOLO2, VU+DUO2 a pod. Novým pekným dizajnom určite tiež zaujme a navyše bude nový XPEED až štvortunerový.

LX3 Final Front Receiver 1

O dostatočnú rýchlosť prijímača sa bude starať dvojadrový, mipsel procesor BCM7424 dual core 2x1.3GHz (2x3000mips) a 1GB operačnej pamäte. Do obrovskej až 2GB flash pamäte, nainštalujete čo len chcete. Pre zobrazovanie bude v prijímači OLED displej.

Samozrejmosťou je už rýchly 1GB ethernet pre pripojenie prijímača ku internetu. Zaujímavosťou je aj HDMI vstup pre pripojenie iného zariadenia. Nahrávať budete môcť na interný sata HDD, alebo externý e-sata, alebo USB HDD. 3 USB porty bymali byť tiež dostačujúce pre pripojenie  USB komponentov. Prijímač bude zvládať aj PIP (obraz v obraze) dvoch HD programov.

 

Flyer Xpeed LX3

 

Prijímač má dva pevné satelitné tunery a dva vymeniteľné, kde môžete použiť DVB-S2 satelitný tuner, alebo DVB-T2/C (terestriálny/káblový) hybridný tuner.

 Anschluss 01 Anschluss 02

Do predaja by mal prísť prijímač Golden Interstar Xpeed LX3 už čoskoro a to v prvej polovici februára 2014, cena je vzhľadom na HW parametre veľmi zaujímavá a myslím, že trochu vyplní dieru medzi prijímačmi týchto parametrov.


Verím že sa Vám článok páčil a zostanete naďalej verný nášmu portálu a firme ELLANO.SK.

 

 

 

Hodnotenie článku

5.0/5 hodnotení (9 volieb)

Zdieľajte článok

Autor textu

Komentáre (0)

Napísať komentár

Komentujete ako hosť. Môžete sa prihlásiť.


Poskladajte prosím správne obrázok

Facebook Ellano.sk

Facebook Satelitná technika

Twitter Ellano.sk

Please enable the PHP curl extension to use the Twitter widget