Prewiev: Xtrend ET8500

Napísal Ivan P. 1 dňa 15 september 2014 do kategórie Magazín, Špeciál

novinka

xtre.jpgV dnešnom článku Vám prinášam prewiev horúcej novinky od Xtrendu s názvom Xtrend ET8500. Jedná sa o 4-tunerový linuxový satelitný/combo prijímač. Všetky štyri tunery sú vymeniteľné (plug&play) a k dispozícii je satelitný tuner DVB S/S2, digitálny káblový tuner DVB-C a hybridný tuner (terestriálny a káblový v jednom) DVB-C/T/T2. Veľkou exkluzivitou tohto prijímača tvorí zabudovaný veľký 4,3" TFT LCD farebný display na prednom paneli prijímača, prostredníctvom ktorého budete môcť sledovať živé vysielanie , prehliadať EPG (TV program), prehrávať multimediálne súbory, prehliadať webové sránky či využívať hybridnú televíziu HbbTV. Tým pádom môžete prijímač používať ako prenosné multimediálne centrum so zabudovanou TV.

et8500 1 et8500 3

Zabudovanie interného 2,5" SATA HDD bude úplne jednoduché. Žiadna montáž, jednoducho HDD umiestnite do výsuvnej šachty na boku prijímača a šachtu zasuniete.

Rovnako na bočnej strane prijímača sa nachádzajú otváracie dvierka pod ktorými sa nachádza  2x čítačka dekódovacích kariet a 1x CI šachta pre CI modul.

Novinkou je aj nový univerzálny port eSATAp, ktorý môžete použiť ako eSATA pre pripojenie eSATA HDD, alebo ako USB port pre pripojenie USB komponentov.

 et8500 2 et8500 4

Dodávané UNI diaľkové ovládanie by malo byť rovnaké ako u modelov ET8000 a ET10000.

Parametre prijímača sú nasledovné:

4x tuner plug & play

Procesor: 1,3GHz

Operačná pamäť: 1GB DDR3

FLASH pamäť: 512MB

Ethernet: 1Gigabit

2x čítačka kariet

1x CI šachta

3x USB port

1x eSATAp port

1x HDMI 1,4

3x CINCH

1x S/PDIF

1x ventilátor

Napájanie: externým adaptérom

Rozmery : 180 x 200 x 83 mm

et8500 5 et8500 6

Parametre prijímača sú veľmi dobré, tak nezostáva nič iné len čakať kedy príde do predaja a aká bude  cena tohto prijímača. Každopádne máme sa načo tešiť.

Nezabudnite že tento prijímač si budete môcť zakúpiť plne nakonfigurovaný v eshope ELLANO. SK. Verím že sa Vám článok páčil a zostanete naďalej verný nášmu portálu a firme ELLANO.SK.

Video k článku

Hodnotenie článku

4.6/5 hodnotení (5 volieb)

Zdieľajte článok

Autor textu

Komentáre (1)

  • Ján

    Ján

    08 február 2015 v 11:02 |
    Už sa neviem dočkať recenzie:) zaujímalo by ma či viete spraviť recenziu aj na zvuk v DTS HD Master samozrejme že to musí byť pripojené cez AV receiver čo dokáže spustiť DTS HD Master

Napísať komentár

Komentujete ako hosť. Môžete sa prihlásiť.


Poskladajte prosím správne obrázok

Facebook Ellano.sk

Facebook Satelitná technika

Twitter Ellano.sk

Please enable the PHP curl extension to use the Twitter widget