V Skylinku budú v januári Viasat Explore, Mezzo HD a CANAL+ Domo dostupné pre všetkých

Napísal Torben 1 dňa 12 január 2022 do kategórie Správy, Magazín

Januárová ochutnávka v Skylinku

Skylink ako prevádzkovateľ česko-slovenskej internetovej a satelitnej platformy so železnou pravdelnosťou každý mesiac poskytuje ochutnávky niektorých staníc pre všetkých svojich zákazníkov. Nie je tomu inak ani tento mesiac a tak si opäť môžete vychutnať tri stanice vo voľnom vysielaní, nech už máte predplatné akýkoľvek z balíčkov Skylinku.

Stanice sú dostupné pre všetkých od utorka 11. 1. 2022, do utorka 1. 2. 2022, jedná sa konkrétne o dokumentárnu stanicu Viasat Explore, hudobnú Mezzo HD a kutilskú Canal+ DOMO.

Na Viasat Explore si môžete tento mesiac potešiť dokumentárnou sériou Muži z kameňolomov, ktorá priblíži nebezpečnú, ale obdivuhodnú prácu mužov z talianskeho Toskánska.

PAWA26012

Mezzo HD pripravilo pre milovníkov hudby výber toho najlepšieho od vážnej hudby po operu a jazz s uznávanými umelcami, ako je napríklad Maurizio Pollini.

Obligátne tiež pokračuje vysielanie lifestylového programu CANAL+ Domo, určeného pre domácich majstrov, kuchárov i záhradníkov, vďaka ktorému tipy a triky na vylepšenie domova neberú konca.

Program Mezzo HD a vybrané relácie zo staníc Viasat Explore a CANAL+ Domo sú dostupné tiež v internetovej televízii Skylink Live TV, ktorú majú všetci zákazníci v cene svojho balíčka, ktorá okrem živého internetového vysielania poskytuje archív a videotéku. Ak aplikáciu Skylink Live nemáte predinštalovanú vo svojej televízii, môžete si dokúpiť kvalitný Android TV box, ktorý Vm spostredkuje ten najlepší obrazový zážitok a množstvo ďalších multimediálnych funkcií.

Technické parametre pre naladenie programov:

Program:

Viasat Explore

Mezzo HD

CANAL+ Domo

Pozícia vo FastScane:

128

188

25

Satelit:

Astra 23,5°E

Astra 23,5°E

Astra 23,5°E

Kmitočet:

12 012 MHz

11 739 MHz

12 012 MHz

Polarizácia:

vertikálna

vertikálna

vertikálna

FEC:

2/3

2/3

2/3

Symbolová rýchlosť:

29 900 kS/s

29 900 kS/s

29 900 kS/s

Norma:

DVB-S2/ 8PSK

DVB-S2/ 8PSK

DVB-S2/ 8PSK

Pilot:

OFF

OFF

OFF

Hodnotenie článku

5.0/5 hodnotení (2 volieb)

Zdieľajte článok

Autor textu

Napísať komentár

Komentujete ako hosť. Môžete sa prihlásiť.

Napíšte výsledok príkladu : 14 + 70 =
Nemáte ešte účet ? Zaregistrujte sa!

Prihláste sa do svojho účtu