Najsledovanejšie filmy a seriály na Slovensku - jún 2022

Napísal Torben 1 dňa 06 júl 2022 do kategórie Filmy a seriály, Magazín

PODĽA JUSTWATCH

Ak pri úpornom hľadaní tých najlepších filmov a seriálov strácate energiu, nechajte sa inšpirovať tými najsledovanejšími. Nemajte obavy, nebudú to u nás neznáme tituly prevzaté zo štatistík v USA, či iných krajín. Nasledovné tipy sú totiž zoradené podľa sledovanosti slovenských divákov naprieč streamovacími platformami za mesiac jún 2022, ktoré sme pre Vás pripravili v spolupráci so službou JustWatch. Ak ešte nepoznáte JustWatch, odporúčame si prečítať naše predstavenie tejto služby.

Poďme najprv na najsledovanejšie filmy za jún 2022. Z prvých priečok nám oproti rebríčku minulého mesiaca spadol Top Gun a Spiderman a predbehla ich novinka Doctor Strange v mnohovesmíre šialenstva. V rebríčku sa však objavujú aj dva zaujímavé tituly, na ktoré Vám v najbližších dňoch prinesieme recenzie - Spiderhead a Fantastické zvery: Tajomstvá Dumbledora.

Kliknutím na poster (obrázok) sa dostanete na hodnotenie filmu na portáli ČSFD.sk, kliknutím na nápis "Kde sledovať..." sa dostanete na stránku Justwatch, kde uvidíte platformu, na ktorej sa dá daný film sledovať online.

1. dr strange 2022 poster 885

Doctor Strange v mnohovesmíre šialenstva

Doctor Strange s pomocou starých aj nových mystických spojencov prechádza mysľou a nebezpečnými alternatívnymi realitami Multivesmíru, aby sa postavil novému tajomnému protivníkovi.

Kde sledovať Doctor Strange v mnohovesmíre šialenstva?

2.   

Top Gun

Pre poručíka Peta 'Mavericka' Mitchella a jeho priateľa a druhého pilota Nicka 'Goose' Bradshawa je prijatie do elitnej výcvikovej školy pre bojových pilotov splneným snom. Ale tragédia, ako aj osobní démoni, ohrozia Peteove sny stať sa pilotným esom.

Kde sledovať Top Gun?

 3.  SPider Man No Way Home poster 500

Spider-Man: Bez domova

Peter Parker je demaskovaný a už nie je schopný oddeliť svoj normálny život od toho, že je superhrdinom. Keď požiada o pomoc Doctora Strangea, stávky sa stanú ešte nebezpečnejšími a prinútia ho zistiť, čo to skutočne znamená byť Spider-Manom.

Kde sledovať Spider-Man: Bez domova?

 4.  krotitelia duchov 1984

Krotitelia duchov

Po strate postu na univerzite sa traja profesori parapsychológie pustia do podnikania ako „krotitelia duchov“, ktorí bojujú proti vlkodlakom, škriatkom a nadprirodzeným škodcom všetkého druhu. Potom, čo našli bránu do inej dimenzie, sa zlo dostane na mesto. Traja profesori teraz musia zachrániť New York pred úplným zničením.

Kde sledovať Krotitelia duchov?

5.  Jurský park zanik ríše

Jurský svet: Zánik ríše

Tri roky po zániku Jurského sveta ohrozuje sopečná erupcia zvyšných dinosaurov na Isla Nublar. Claire Dearing teda naverbuje Owena Gradyho, aby opäť pomohol zabrániť vyhynutiu dinosaurov.

Kde sledovať Jurský svet: Zánik ríše?


Na čom si užiješ skvelý filmový a seriálový zážitok so super obrazom?
Kúp si kvalitný Android TV box s nastavením v cene, v našej ponuke máme na výber desiatky modelov. Pozri celú ponuku >


Kompletné poradie filmov nájdete na konci článku. Teraz sa pozrieme na seriály. Netflix pustil do obehu komediálny seriál Man vs Bee,v hlavnej úlohe s populárnym predstaviteľom Mr. Beana. Prime Video uviedol tretiu sériu populárneho seriálu Banda (the Boys) a Disney zdá sa boduje s teenegerským seriálom Ms. Marvel. No a na AppleTV si môžete pozrieť výborný seriál Teherán z prostredia tajných služieb Izraelu.

Kliknutím na poster (obrázok) sa dostanete na hodnotenie seriálu na portáli ČSFD.sk, kliknutím na nápis "Kde sledovať..." sa dostanete na stránku Justwatch, kde uvidíte platformu, na ktorej sa dá daný seriál sledovať online.

1.  tehran potser 

Teherán

Agentka Mossadu sa vydáva na svoju prvú misiu ako počítačová hackerka vo svojom rodnom meste Teheráne.

Kde sledovať Teherán?

 2.  chlapci the boys poster

The Boys

Skupina bdelých ľudí, ktorí sú neformálne známi ako „The Boys“, sa rozhodla zničiť skorumpovaných superhrdinov s čistou modrou golierom a ochotou bojovať špinavo.

Kde sledovať The Boys?

 3.  ms marvel poster

Ms. Marvel

Kamala Khan, skvelá študentka, vášnivá hráčka a nenásytná spisovateľka fan-fic, má mimoriadny vzťah k superhrdinom, najmä Captain Marvel. Doma a v škole sa však snaží zapadnúť – to znamená, kým nezíska superschopnosti ako hrdinovia, ku ktorým vždy vzhliadala. So superschopnosťami je život jednoduchší, však?

Kde sledovať Ms. Marvel?

 4.  man vs bee poster  

Včela na muške

Muž sa ocitne vo vojne s včelou, keď býva v luxusnom sídle. Kto vyhrá a aké nenapraviteľné škody sa tým spôsobia?

Kde sledovať Včelu na muške?

 5.  ako som spoznal vasu mamu

Ako som spoznal Vašu mamu

Otec rozpráva svojim deťom – cez sériu flashbackov – cestu, ktorú on a jeho štyria najlepší priatelia absolvovali, až kým sa stretol s ich matkou.

Kde sledovať Ako som spoznal Vašu mamu?

A nakoniec ešte infografika s pohľadom na kompletný prehľad celého rebríčku TOP 10 seriálov a filmov za uplynulý mesiac:

najsledovanejsie filmy a serialy jun 2022 ellano

Hodnotenie článku

4.3/5 hodnotení (3 volieb)

Zdieľajte článok

Autor textu

Napísať komentár

Komentujete ako hosť.

Nemáte ešte účet ? Zaregistrujte sa!

Prihláste sa do svojho účtu