Top 7 filmov, ktoré by ste si mali pozrieť s vaším partnerom

Napísal Monika 1 dňa 29 jún 2022 do kategórie Filmy a seriály, Magazín

Romantika vo dvojici

V každom vzťahu príde raz za čas obdobie, kedy jednoducho neviete, čo máte robiť. Tipy na rande nejakým spôsobom vypršali a preto by ste mali premýšľať nad niečím novým a originálnym. V počasí, kedy prší a nedá sa byť moc vonku by ste si mohli pozrieť napríklad dobrý film.

TOP 7 filmov pre partnerov ikona 5547

Nemusíte zbytočne platiť za kino, ak si chcete so svojím partnerom pozrieť film. Je ich totiž plný internete a rozhodne existujú filmy, ktoré so svojím partnerom musíte vidieť. Ide, predovšetkým, o romantické filmy. Práve tie vás prinútia zamyslieť sa nad dejom a možno aj konkrétne nad vaším vzťahom. Samozrejme, taktiež nemusíte filmy pozerať každý deň, ale jednoducho vtedy, keď na to budete mať chuť, čas a náladu. V nasledujúcich riadkoch vám prinášame 7 filmov, ktoré rozhodne stoja za pozretie.

Predtým ako som ťa spoznala

Pravdepodobne ste už neraz počuli o romantickom filme s názvom Predtým ako som ťa spoznala. Tento film rozhodne stojí za pozretie. Ide o príbeh dvoch odlišných ľudí, ktorí sa nakoniec do seba zamilujú. Hlavná hrdinka tohto filmu totiž nemiluje svojho priateľa a preto sa rozhodne zmeniť pár vecí vo svojom živote. V prvom rade zmení prácu a začne robiť opatrovateľku. Keď ju zavolajú do luxusného palácu, je skutočne prekvapená.

Má sa totiž starať o mladého muža, ktorý nešťastnou náhodou ochrnie. Aj keď sa na prvý pohľad môže zdať, že dievča starostlivosť nezvládne, je to omyl. Práve ona zmení mladému mužovi život. Ona totiž žiari šťastím a má obrovské srdce, čoho dôkazom je aj film Predtým ako som ťa spoznala. Samozrejme, slzy vás pri tomto filme neminú, preto si pripravte dostatočné množstvo servítok. Kde sledovať Predtým ako som ťa spoznala?

predtymakosomtaspoznala

Na vine sú hviezdy

Príbeh dvoch mladých ľudí, ktorých zastihla rakovina je srdcervúci, no plný lásky. V momente keď sa do seba zamilujú, vaše srdce sa roztopí. Pri tomto filme si máte možnosť uvedomiť, aké šťastie máte, pokiaľ máte toho druhého a zároveň aj zdravie.

Na vine sú hviezdy sa stal celosvetovo obľúbeným romantickým filmom, preto by ste si ho mali pozrieť aj so svojou polovičkou. Uvedomíte si tak hodnoty a šťastie, ktoré vás sprevádza celý život. Taktiež možno prehodnotíte priority v živote. Jednoducho povedané, tento film vás chytí za srdce a zároveň vás donúti zamyslieť sa nad svojím životom. Kde sledovať Na vine sú hviezdy ?

 


Na čom si užiješ skvelý filmový a seriálový zážitok so super obrazom?
Kúp si kvalitný Android TV box s nastavením v cene, v našej ponuke máme na výber desiatky modelov. Pozri celú ponuku


 

Lásky čas

Čo by ste povedali, keby ste sa vedeli vrátiť do minulosti a napraviť niektoré chyby? To vo filme Lásky čas bude možné. Hlavný hrdina Tim sa totiž bude môcť vrátiť do minulosti a napraviť všetky chyby. Zamiluje sa pritom aj do Mary, ktorá je jeho osudovou láskou. V tom čase však nevie, že ak sa raz vráti do minulosti, jedného dňa sa všetko stratí, a to vrátane jeho lásky Mary.

Bude sa však mať možnosť vrátiť v čase a napraviť všetky chyby, ktoré v minulosti spôsobil a ktorých si je vedomý. Tento film je skutočne veľmi obľúbený. Vyšiel už v roku 2013, pričom je do dnes stále na prvých priečkach. Preto neváhajte a pozrite si tento film so svojím partnerom aj vy. Rozhodne to neoľutujete. Kde sledovať Lásky čas ?

Daj mi tvoje meno

Dnešná doba je moderná a preto by už nemalo byť nič nezvyčajné to, že láska je pre všetkých. Nezáleží predsa na tom, či sú v páre odlišné alebo rovnaké pohlavia. Dôkazom toho je aj film Daj mi tvoje meno. Tento film je o dvoch mladistvých chlapcov, ktorých spojí osud.

Ellie je chlapec, ktorý musí tráviť leto so svojimi rodičmi vo vile, kde príde aj študentský hosť Oliver. Od začiatku si spolu veľmi rozumejú a diváci čakajú len na to, kedy medzi nimi začne byť aj niečo viac, ako je obyčajné priateľstvo. Vychutnajte si tento príbeh lásky, pretože rozhodne stojí za pozretie.  Film je z roku 2017, no do dnes je veľmi obľúbený. Kde sledovať Daj mi tvoje meno  ?

 

Hriešny tanec

Ak si chcete pozrieť klasiku v podobe romantického filmu, neváhajte si pozrieť Hriešny tanec. Ide o film, kde hrajú dvaja mladí ľudia. Okrem toho, že ich spája nekonečná láska k hudbe, tiež majú k sebe bližšie ako sa na prvý pohľad môže zdať.

Tento film je z roku 1987, no rozhodne patrí medzi skutočné hity romantických filmov. Z hlavných hrdinov sa stane skvelý tanečný pár a všetkým ukážu, že tanec je v ich krvi. Práve tanec je činnosť, ktorá ich spojí až natoľko, že z nich vznikne dokonalý pár. Samozrejme, všetkému predchádzajú aj mnohé okolnosti a prekážky, ktoré musia spoločne prekonať. Kde sledovať Hriešny tanec  ?

hriestan

Titanic

Pravdepodobne vám je jasné, že Titanic patrí medzi najobľúbenejšie romantické filmy vôbec. Rose a Jack sú hlavné postavy, ktoré si rozhodne zamilujete od samého začiatku. Predstavujú milostný vzťah, ktorý je skutočne nádherný.

 Ak ste tento film so svojím partnerom nevideli, mali by ste si ho ihneď zobrať. Táto milostná dvojica na seba natrafí na lodi Titanic, od ktorej pochádza aj názov tohto filmu. Ich šťastiu však v konečnom dôsledku zabráni tragédia, ktorá sa na lodi Titanic objaví. Tento film je skutočne úspešný, a to hlavne vďaka skvelým schopnostiam úspešných hercov. Kde sledovať Titanic ?

b60b0ae1

Láska nebeská

Tento film nie je len vianočný. Dá sa pozrieť počas každého obdobia v roku. Film s názvom Láska nebeská predstavuje až osem prepojených romanticky ladených príbehov. Tento film predstavuje aj mnohé prekážky, no zároveň veľa väzieb medzi ľuďmi, ktorí sú stvárnení v tomto filme. Film skúma lásku zo všetkých uhlov a je skutočne obľúbený.

Veríme, že sme vás inšpirovali naším výberom a so svojou polovičkou si taktiež pozriete niektoré z týchto romantických filmov. Rozhodne vás nebudú nudiť, práve naopak. Zažijete pri tom množstvo zábavy a možno si z niektorých filmov vezmete aj niekoľko ponaučení. Kde sledovať Láska nebeská ?

lasknb

Hodnotenie článku

5.0/5 rating 1 vote

Zdieľajte článok

Autor textu

Napísať komentár

Komentujete ako hosť.

Nemáte ešte účet ? Zaregistrujte sa!

Prihláste sa do svojho účtu