OPTEX ORS 9910 HD

Napísal Ján Š. 1 dňa 30 marec 2012 do kategórie Digitálne prijímače, Recenzie, DVB-S2 HDTV prijímače

VIDEO RECENZIA

 

V dnešnej videorecenzii sa pozrieme na horúcu novinku od franzúzskeho výrobcu satelitných prijímačov OPTEX. Po dlhom očakávaní tohto certifikovaného satelitného prijímača Skylink ready s označením Optex ORS 9910 HD sa na našom trhu konečne objavili prvé kusy. Prijímač vyniká sparťanskými rozmermi s jednoduchým, ale elegantným dizajnom, vynikajúcim obrazom nielen v HD, ale aj v SD kvalite a to dokonca aj cez SCART výstup!

Prijímač je vybavený certifikovanou čítačkou dekódovacích kariet Irdeto a dostal príslušnú certifikáciu Skylink ready. Prijímač tak bez obáv môžete používať s novými dekódovacími kartami v systéme Irdeto. Optex ORS 9910 HD je vybavený USB 2.0 portom, ku ktorému je možné pripojiť externý disk. Po pripojení disku nám prijímač dovolí zaobstarať záznam práve sledovaného programu. Ten je možné následne prehrať v prijímači. Okrem nahrávania si prijímač poradí is prehrávaním niektorých multimediálnych súborov. podporované sú typy súborov TS, AVI, XVID, MKV, MPEG, JPEG, MP3 a MP4. Prijímač podporuje aj prehrávanie titulkov s českou a slovenskou diakritikou. Viac sa dozviete vo videorecenzii pod článkom.

 

Prijímač môžete zakúpiť za super cenu tu.

Video k článku

Hodnotenie článku

4.3/5 hodnotení (6 volieb)

Zdieľajte článok

Autor textu

Komentáre (2)

 • Daniel

  Daniel

  04 jún 2013 v 18:42 |
  NEKUPUJTE ZLY VYROBOK CITAJTE: http://www.optexcz.eu/forum.php
  • MOD

   MOD

   07 jún 2013 v 00:41 |
   Drvivá väčšina "problémov" v novom FW súvisí s aktuálnymi požiadavkami Skylinku na radenie kanálov. Je to naozaj nedomyslené, ale s tým výrobca nič neurobí, resp. môže len zmierňovať dopady na užívateľa. Ak máte iný problém s prijímačom, tak ho treba reklamovať.

Napísať komentár

Komentujete ako hosť. Môžete sa prihlásiť.


Poskladajte prosím správne obrázok

Facebook Ellano.sk

Facebook Satelitná technika

Twitter Ellano.sk

Please enable the PHP curl extension to use the Twitter widget