× Ak máte otázku na prijímač Openbox, tu založte novú tému

Openbox SF-50

  • rebetis
  • Autor témy
  • Offline
  • Som tu nový
  • Som tu nový
Viac
22 dec 2012 11:54 #1956 od rebetis
Openbox SF-50 bolo vytvorené rebetis
Dobry den vsem a vesele svatky,prosim o radu jak mam zprovoznit Openbox SF-50 ,ktery jsem dnes dostal postou a pri letmem pohledu na system tam mam města jenom Moskaw a jeste nejake asijske dve mesta .Potreboval bych poradit jak je mozne nebo jakym programem toto nastaveni měnit.Ja vim ze je tu tema sf 50 ,ale napred se ptam abych nic nepodelal.Diky

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

 
Viac
30 dec 2012 00:31 #2086 od mod
Odpoveď od mod na tému Re: Openbox SF-50
Stačí v menu nastaviť pre dané mesto presné GPS. Myslím, že v prvých FW sa dalo takto len prepísať existujúce mesto.

Eshop satelitnej techniky Ellano.sk

www.satelity.ellano.sk

Sledovanie pay-tv bez právoplatného predplatného je nelegálne a zakázané zákonom! Nenesieme žiadnu zodpovednosť za obsah na týchto stránkach, aj keď to poškodí vaše zariadenie.
Každý súbor a informácie na týchto stránkach slúžia len na vzdelávacie účely!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • rebetis
  • Autor témy
  • Offline
  • Som tu nový
  • Som tu nový
Viac
30 dec 2012 12:56 #2095 od rebetis
Odpoveď od rebetis na tému Re: Openbox SF-50
Ano uz jsem na to prisel dat GPS ale i mesto se da prapsat....diky pomalu se s tim seznamuji.Mozna by bylo vhodne kdyby byl nejaky navod na hledani pres Diseq a nebo i motor .Jak co mackat a jestli se to uklada do motoru a tim uz je nastaveny pro pripojeni k prijmaci atd . jsem v tomto uplne zacinajici ,ale rychle se ucim a taky jakakolivc rada neni k zahozeni.
P.S. nejsem montaznik

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.160 sekúnd
Funguje na Kunena fórum
Nemáte ešte účet ? Zaregistrujte sa!

Prihláste sa do svojho účtu