× Ak máte otázku na prijímač Openbox, tu založte novú tému

Downgrade FW 1.4.8

  • bandojuro
  • Autor témy
  • Offline
  • Som tu nový
  • Som tu nový
Viac
21 máj 2019 11:44 #23267 od bandojuro
Downgrade FW 1.4.8 bolo vytvorené bandojuro
Rád by som sa podelil o skúsenosti s Openbox AS4K. Je to solídny box, do ktorého však po skúsenostiach netreba inštalovať aplikácie ktoré nebudete používať. Skúšal som všetko možné, aj nemožné a zistil som, že najlepší sw na dobré fungovanie je v1.4.8. Dá sa v ňom spravovať zoznam kanálov, číta všetky karty a moduly operátorov. Addon Linker môžete nainštalovať najnovšiu verziu a doinštalovať plugin (Mcas, Mclient). Dobre je doinštalovať samozrejme apl. KODI-z obchodu. Ak máte niekto skúsenosti s týmto boxom, tak sa rád o ne podelím (samozrejme aj s novšími verziami boxov). Na otázky, ak budem vedieť rád odpoviem. Pozdravujem všetkých, toto je najlepšie fórum ktoré som navštívil-už veľa rokov.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

 
Viac
14 dec 2019 18:22 #23887 od hpemikoc
Odpoveď od hpemikoc na tému Downgrade FW 1.4.8
nejake typy ako rozbehat USB wifi dongle ? spravil som downgrade na FW 1.4.8 ako keby box nevedel detekovat WIFI kartu

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
15 dec 2019 09:48 #23889 od mod
Odpoveď od mod na tému Downgrade FW 1.4.8
Je možné , že musíš urobiť upgrade aspon na 1.6, aby sa ti načítali drivery pre wifi

Eshop satelitnej techniky Ellano.sk

www.satelity.ellano.sk

Sledovanie pay-tv bez právoplatného predplatného je nelegálne a zakázané zákonom! Nenesieme žiadnu zodpovednosť za obsah na týchto stránkach, aj keď to poškodí vaše zariadenie.
Každý súbor a informácie na týchto stránkach slúžia len na vzdelávacie účely!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
15 dec 2019 16:34 #23893 od hpemikoc
Odpoveď od hpemikoc na tému Downgrade FW 1.4.8
openbox povodne bezal na verzii 1.6 ked sa pametam a tam bol ten isty problem cakal som ze downgrade pomoze objednal som novu antenku satelity.ellano.sk/wifi-dongle-s-antenou...cryptobox_30739.html


Este plati doporucenie bezat primac na verzii 1.4.8 alebo uz tie vyssie verzie vychytali bugy z mcas

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
16 dec 2019 18:14 #23904 od mod
Odpoveď od mod na tému Downgrade FW 1.4.8
Skús ten pribalený Wifi dongle pripojiť k PC, uvidíš či je funkčný.

Mcas už u nových verzií nie je vôbec podporovaný, ale s oscamom (Xcamclient3) číta karty v pohode.

Eshop satelitnej techniky Ellano.sk

www.satelity.ellano.sk

Sledovanie pay-tv bez právoplatného predplatného je nelegálne a zakázané zákonom! Nenesieme žiadnu zodpovednosť za obsah na týchto stránkach, aj keď to poškodí vaše zariadenie.
Každý súbor a informácie na týchto stránkach slúžia len na vzdelávacie účely!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.196 sekúnd
Funguje na Kunena fórum
Nemáte ešte účet ? Zaregistrujte sa!

Prihláste sa do svojho účtu