× Ak máte otázku na prijímač Technisat, tu založte novú tému

Vu+ SOLO SE V2 odinštalovanie OPEN_ATV

Viac
02 sep 2015 14:59 #16016 od edob
Mám nainštalovvané VTi 8.2.3. Keď som skúšal WiFi USB, chcel som nainštalovať OPEN ATV, ale prijímač zamrzol. Tak som dal znovu z USB inštalovať VTi. Nakoniec som zostal na pripojení cez kábel, ale pri zapnutí sa vždy najprv zobrazí

a pochvíli sa začne spúšťať prijímač, ktorý potom už beží pod VTi. Inštalácia OPEN ATV zrejme neprebehlo korektne, ale niečo tam zostalo a ani nové bootovanie z USB na VTi nepomohlo. Neviem ako odstrániť zbytky OPEN ATV, aby sa nespúšťala tá obrazovka. Vie niekto poradiť ako na to?
Prílohy:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

 
  • ZdenekMi
  • ZdenekMi-ov Avatar
  • Offline
  • Moderátor
  • Moderátor
  • Čas je pouhá iluze, zdravím Vás :-)
Viac
02 sep 2015 15:39 #16017 od ZdenekMi
Odpoveď od ZdenekMi na tému Vu+ SOLO SE V2 odinštalovanie OPEN_ATV
To je jen obrázek z bootloaderu, který se tam nahrál z OpenATV. Ničemu to nevadí.
Jestli vám to vyloženě nevadí, tak to nechte klidně tak. Na funkci to nemá vliv.

Když se podíváte do instalace OpenATV, tak je tam soubor splash.bin. Přejmenujte ho na splash.bmp a otevřete. To je on.

Pokud ho chcete smazat a nahradit obrázkem z VTi, tak si budete muset vyhledat bootloder pro váš přijímač od VTi a tam by měl být. Z něj ho pak můžete přehrát.

A pozor: obrázek, který se nahrává musí splňovat konkrétní parametry. Takže se tam raději nepokoušejte nahrát nějaký, který jen někde stáhnete. Mohl by také znefunkčnit celý box.

Zdeněk

Ing. Zdeněk Mihula
Vu+ Ultimo 4K, Vu+ Solo 4K, Dreambox DM920 UHD
:woohoo: Navštivte nás: Veřejná skupina fanoušků UHD 4K
Nasledujúci užívateľ(ia) povedali ďakujem: edob

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.155 sekúnd
Funguje na Kunena fórum
Nemáte ešte účet ? Zaregistrujte sa!

Prihláste sa do svojho účtu