× Ak máte otázku na prijímač Technisat, tu založte novú tému

VU+ Zero Aktualizácia

  • vlado05
  • Autor témy
  • Offline
  • Som tu nový
  • Som tu nový
Viac
25 mar 2017 07:38 #20735 od vlado05
VU+ Zero Aktualizácia bolo vytvorené vlado05
Dobrý deň,

aktualizoval som VU+ Zero s image od Elana na VTI 11.0.0. Predtým som mal VTI 9.0.2. Na tej 9tke mi všetko išlo v poriadku. Po prechode na 11tku mi príjmač mrzne, teda lepšie povedané pri prepínaní v ľavom hornom rohu stále načítava (preskakujú tam tri kocky). Robí to napr. pri prepnutí s Markízy na HBO (ale pri prepínaní medzi niektorými slovenskými stanicami to ide OK).Dlho trvá aj načítanie archívov, čo mi predtým nerobilo. Vyskúšal som nainštalovať naspať VTI 9.0.2 a začalo mi to robiť to isté čo na 11tke. Nevie mi niekto poradiť, v čom je problém? Ďakujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

 
Viac
15 apr 2017 14:00 #20882 od juzer
Odpoveď od juzer na tému VU+ Zero Aktualizácia
no ak si dobre pamatam, robilo to aj u mojho znameho, a fungovalo to bezproblemov dovtedy, dokym nepouzil nejaky plugin nastaveny na siet /napr csfd, alebo foreca, livefootball a podobne/ , ked prijmac zapol, alebo prepinal, hoci tam mal vlozenu kartu skylink a prepol iba na iny kanal, a nahodou nemal prijmac v sieti, alebo mal nefunkcnu siet/vypnuty wifirooter v druhej miestnosti/ tak to bolo asi minutu zmrznute a stale tam isli presipacky /zalezi od grafickeho nastavenia...vo vasom pripade kocky vo vti/ kym to neskusilo opat pripojit siet...a nieco tam na pozadi opakovane skusalo....
ked nabehla siet, islo vsetko ok.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.154 sekúnd
Funguje na Kunena fórum
Nemáte ešte účet ? Zaregistrujte sa!

Prihláste sa do svojho účtu