× Ak máte otázku na prijímač Technisat, tu založte novú tému

spolupráce VU+Solo 4K s motorem Opticum DM3800

  • Pechacek
  • Autor témy
  • Offline
  • Som tu nový
  • Som tu nový
Viac
17 jún 2017 13:50 #21176 od Pechacek
Loni jsem zakoupil VU+Solo 4K v plné sestavě vč. HDD. Přijímač v základě zvládám a jsem s ním velmi spokojený. Mám předplacený balíček u Freesatu, příjem Thor 0,8 W přes VU+ Solo 4K. Též jsem zakoupil 50“ TV LG 4K. Snažím se sledovat programy 4K na satelitu Hot Bird 13°E, vstup do LG TV. Těchto programů pomaličku přibývá i na dalších satelitech. V současné době přemýšlím o zakoupení motoru OPTICUM DM3800 a vše sledovat přes VU+ Solo 4K, parabola 80/85 hliník. Do VU+Solo 4K budu potřebovat přidat další satelity 42°E Turksat, 28,2°E Astra 2 a 30°W Hispasat. S tím si prozatím nevím rady. Rovněž bych uvítal typ na informace o nastavení VU+Solo 4K pro spolupráci s uvedeným motorem. Jsem penzista, 78 roků. Mám ještě zkrácený úvazek v práci se kterým letos končím a odmítám jeho další prodloužení. Budu tak mít více času na satelitní hrátky.
Děkuji předem za eventuelní pomoc.
Ctirad Pecháček
Mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

 
  • admin
  • Návštevník
  • Návštevník
19 jún 2017 08:58 #21184 od admin
Dobrý deň,

setting (zoznam staníc) pre motor odporúčam použiť napr. od Likru: forum.techneteuweb.eu/viewtopic.php?t=80...469fc15ca9fe672192b0

Návod na prácu so settingom nájdete aj u nás na stránke: digitalne.ellano.sk/magazin-7/item/dreamboxedit

Motor kludne ten DM3800: satelity.ellano.sk/motor-amiko-dm-3800_27967.html, alebo rýchlejší od DG380: satelity.ellano.sk/motor-dg-380s-speedy_30702.html

Návod na nastavenie motora v E2: digitalne.ellano.sk/magazin-7/item/navod...motora-v-os-enigma-2

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.154 sekúnd
Funguje na Kunena fórum
Nemáte ešte účet ? Zaregistrujte sa!

Prihláste sa do svojho účtu