× Ak máte otázku na prijímač Technisat, tu založte novú tému

VU+uno4K se- -neprehrá 4K film-modra smrť!

  • slakosko
  • Autor témy
  • Offline
  • Som tu nový
  • Som tu nový
Viac
31 dec 2018 13:31 #22750 od slakosko
vu+uno 4K se,open atv 6.2-kúpené v ellano
neprehrá mi film v 4K,ani online/stream cinema -zaplatené webshare/,
ani stiahnutý na usb,nasleduje modrá smrť-viete poradiť?ďakujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

 
Viac
24 jan 2019 09:01 - 26 jan 2019 12:29 #22794 od Jank
Sice neskoro ale, skus Vti tam ide všetko dobre i 4k HDR spusti bez pádu a dokonca cez KODI idú aj forced titulky tak na 70%, čo Archiv CZSK nevie zobraziť tam, len cele titulky je možné stiahnuť ale to nie je ono, keď je to na dabované a máju sa zobrazovať ešte k tomu aj titulky, Forced titulky ti zobrazí len tam kde nie je nejaký úsek na dabovaný alebo začnú hovoriť inou rečou, ale to sa týka len VTi nie OpenAtv. Do kodi odporúčam nainštalovať i Ares Wizard na odstránenie kadejakého balastu čo vytvára kodi aspoň raz za mesiac to cezeň prečistiť.
Posledný krát upravené:26 jan 2019 12:29 Jank

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
01 sep 2019 19:30 #23550 od turokrem
Odpoveď od turokrem na tému VU+uno4K se- -neprehrá 4K film-modra smrť!
cuko som na tom podobne....ale hlavne ked pustim avengers....podarilo sa ti nieco vymysliet?
ked pustim archiv czsk dam stream cinema login nezoberie repsektive ukazuje -1 dni vip pustim film a akykolvek seka. neviem co s tym kodi je na nic nikdy nebude poriadne na enigma.

ak mas nejake info daj prosim vediet ako rozchodit sc abyu nesekalo respektive aby nedochlo na bluea screen

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
02 sep 2019 08:55 #23557 od mod
Ak ti neukazuje správnu hodnotu VIP days, tak si neprihlásený. Treba sa správne prihlásiť a potom riešiť, či sa neoplatí nezaplatiť Archívy Premium pre odstránenie problému (čiže overiť changelog).

Cez KODI v tomto boxe nikdy nepôjde všetko, ako v boxe, ktorý je pre KODi určený.

Eshop satelitnej techniky Ellano.sk

www.satelity.ellano.sk

Sledovanie pay-tv bez právoplatného predplatného je nelegálne a zakázané zákonom! Nenesieme žiadnu zodpovednosť za obsah na týchto stránkach, aj keď to poškodí vaše zariadenie.
Každý súbor a informácie na týchto stránkach slúžia len na vzdelávacie účely!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
27 feb 2020 15:28 - 27 feb 2020 15:32 #24135 od Brembo
Odpoveď od Brembo na tému VU+uno4K se- -neprehrá 4K film-modra smrť!
Zdravím páni. Zrejme prišlo k zruteniu systému na VU DUO 4K. Niečo som chcel nastavit v nastaveniach a ked som vošiel do nastavení,prijímač zamrzol a potom sa reštartoval systém. Toto urobil viac krát,tak som sa rozhodol o reštart zariadenia . Po reštarte sa zobrazí uvítacia obrazovka VU s nápisom o chvilu strpenia,systém inštaluje aktualizáciu. Lenže to trvá už viac než 2 hodin a dalej sa to nedostane. Na HDD mám uloženu zálohu sytému,lenže neviem ako prinutit VU aby si tu zálohu našlo,kedže sa sytém nespustí. aktualizáciu systému som neinštaloval ani nestiahol,preto je to čudné.
Posledný krát upravené:27 feb 2020 15:32 Brembo

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
27 feb 2020 16:17 #24136 od Brembo
Odpoveď od Brembo na tému VU+uno4K se- -neprehrá 4K film-modra smrť!
Bezpredmetné. Stlačli som tlačidlo power,ked tam bol nápis update a spustil sa softver ellano. Takže problém vyriešený.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.180 sekúnd
Funguje na Kunena fórum
Nemáte ešte účet ? Zaregistrujte sa!

Prihláste sa do svojho účtu