× Ak máte otázku na prijímač Technisat, tu založte novú tému

DUO4k a vstup HDMI

  • rtepema
  • Autor témy
  • Offline
  • Som tu nový
  • Som tu nový
Viac
11 okt 2020 20:57 #24765 od rtepema
DUO4k a vstup HDMI bolo vytvorené rtepema
Zdravím zkušenější.
Mám VU+ DUO4k, image VTI 14.0.5. Vše funguje podle mých představ. Teď jsem si pořídil BD přehrávač Panasonic DMP-BDT181. Pokud jej připojím přím k televizi Panasonic (plazma 1980x1020), přehrávač funguje. Na DUO4k jsem povolil HDMI IN na celou obrazovku a v oblíbených mám HDMI IN. Připojím notebook s rozlišením 1920x1080 do HDMI IN a vše funguje. Když tam připojím BD přehrávač, zobrazí se mi při jeho zapnutí jen úvodní logo a dále je to bez obrazu i zvuku. Problém je tedy nejspíše v přehrávači. Zkouším nastavit HDMI výstup přehrávače na různé možnosti, ale stále nic. Máte někdo nápad kde je chyba? Přehrávač potřebuji připojit přes DUO4k, protože kvůli zhoršenému sluchu používám sluchátka MEE s Bluetooh vysílačem rovněž MEE, připojená do optického výstupu zvuku na VU+. Jinde tento výstup nemám a je to vhodné i proto, že optický výstup zvuku je nezávislý na nastavení hlasitositi na VU+.

Zdraví Petr Mařík

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

 
Viac
12 okt 2020 10:08 #24768 od admin
Odpoveď od admin na tému DUO4k a vstup HDMI
Je možné, že je to blokované ochranou HDCP, ktorú majú takmer všetky BlueRay prehrávače. Žiadny satelitný prijímač nemá HDMI IN s HDCP ochranou, ani VU+.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • rtepema
  • Autor témy
  • Offline
  • Som tu nový
  • Som tu nový
Viac
23 okt 2020 12:22 #24796 od rtepema
Odpoveď od rtepema na tému DUO4k a vstup HDMI
Díky za rychlou odpověď. Nasazení HDMI Spliteru problém vyřešilo.

Petr Mařík

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.167 sekúnd
Funguje na Kunena fórum
Nemáte ešte účet ? Zaregistrujte sa!

Prihláste sa do svojho účtu